Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rottweileres Gazdi kérdése:

Összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy srác 15 éves én pedig 14, már több mint egy éve jóban vagyunk, beszélgetünk találkozgatunk stb. Nagyon kedvelem, szeretek vele lenni és szeretem őt is. Viszont, cigizik. Amit igazából kb 1 hónapja tudtam meg. Mondtam neki, hogy nálam ez nem túl előnyös szokása és, hogy tegye le ha szeretne velem lenni (összejönni) De nem teszi le. Ma is láttam elszívni legalább 3 cigit. Nem tudom mit tegyek! Szeretem és ő is engem... Viszont nem tudom mi tévő legyek ezek után! Segítsetek kérlek!



2016. nov. 25. 22:13
 1/3 KecskeShajt újra! ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem teszi le, az azt mutatja, hogy legalábbis nem képes alkalmazkodni hozzád, ami egy fontos dolog egy párkapcsolatban. Szerintem tartsd fenn, amit mondtál és ne gyere vele össze, amíg nem teszi le.
2016. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha itt kell megkerdezned,akkor ne.
2016. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha tenyleg szereted es vele szertnel lenni,akkor ez ne legyen kizaro ok. (En nem gondolom azt ,hogy nemtud megallapodni,csupan nem akar valtozni mas miatt.Ennek ellenere biztos szeret.) Egyezzetek meg abban,ha veled van nem gyujt ra.

Viszont csak akkor jojj vele ossze,ha komolyan gondolod es ne tolunk varj erre valaszt,mert ezt neked kell erezned. Remelem tudtam segiteni:)

2016. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!