Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten milyen helyeket/pro...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen helyeket/programokat tudnátok ajánlani egy párnak?

Figyelt kérdés

Mind ketten itt lakunk bár nem egy kerületben de ez mindegy. Legoptimálisabb valami belvárosi vagy valami ami BP közepén van, az egyikőnknek sem lenne túl messze de meghallgatok minden tippet és programot.

Igaziból tényleg minden ötlet érdekel legyen bármi az. Aki idevalósi és tudna pár jó helyet mondani nagyon megköszönném :)



2018. okt. 18. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Pesten nem találtok programot? :D Hát akkor én Nagykanizsán mit mondjak? Elmehettek moziba (szinte minden bevásárlóközpontban van, például ott a Mamut, vagy az Aréna Pláza), vagy színházba is mehettek (Nemzeti Színház, Madách Színház), beülhettek valahova egy kávéra, vagy elmehettek kajálni valahová. Biztos sok koncert is van (a Barba Negrában például mindig van valami), most lesz a hosszú hétvégén a Mondocon, ha érdekel oda is elmehettek. Elmehettek együtt sportolni valahová, vagy kirándulni. (Normafa például, vagy Margit-sziget) Remélem tudtam segíteni. Kellemes időtöltést! :D
2018. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudod, a bőség zavara most mi is legyen?! :D De köszönöm a hozzászólásod, nagyon segítőkész és jó volt!

Ami azt illeti elég új még a dolog, eddig nem nagyon jártam semerre de most mivel összejöttünk kellenek az ilyen időtöltéses ötletek :) Szívesen várok még ilyeneket!

2018. okt. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!