Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bepróbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bepróbálkozzak nála? Ti mit tennétek a helyemben? 17/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 18 éves, egy suliba járunk, nekem már régóta tetszik, de ő kb tegnapig szerintem azt sem tudta hogy a világon vagyok. Egy faluból vagyunk, ő itt a kocsmában dolgozik, pénteken este 6kor megy és éjfélig vagy reggelig ő van, aztán szombaton 11kor nyit és ő van éjfélig. Vasárnap 11től este 8ig szintén ő van.


Tegnap is ő dolgozott, éjfélkor kellett volna zárnia. A bnőimmel éjjel 1 után jöttünk haza moziból, és még nyitva volt a hely, így bementünk. A fiú már eléggé ittas volt, a többiek kértek piát és mentek leülni, én még kicsit a pultnál beszélgettem vele. Kérdeztem tőle hogy milyen egy ilyen helyen dolgozni, milyen csapolni, erre ő behívott a pult mögé hogy próbáljam ki. Jött pár ember, azoknak én csapoltam ki a sört, nagyon élveztem. Közben jót dumáltunk, jókat röhögtünk.


Nem hittem, hogy mára emlékezni fog ebből valamire is, de reggel bejelölt facen, szóval gondolom akkor valamire azért emlékszik. Egyik haverja mondta, hogy reggel 4-ig ott voltak, akkor zárt csak be.


Ha miden igaz, akkor ma 11-kor ő nyitott, ő lesz egész zárásig. Szerintetek menjek ki vele beszélni? Lehet most józan és nincsenek ott a haverjai, nyugodtan tudnánk beszélni...



2018. okt. 20. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
El sem kell olvasnom... te vagy a lány, nehogy már te nyomulj... Fuh, de ciki lenne. XD
2018. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj be hozzá, és beszélgess vele, akár írhatsz neki facen is.
2018. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!