Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi alkoholt kell ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi alkoholt kell ahhoz inni, hogy olyat csináljak, amit másnap megbánok?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy hamarosan megyek szalagavató afterpartyba, és ott lesz az a fiú is, aki bejön nekem. Viszont nagyon nem szeretném ezt hogy bárki megtudja, s nyilván lesz alkoholfogyasztás. Tudom, hogy mindenkinél más, de mégis... hol van az a határ ahol még tudom kontrollálni amit mondok/teszek? Mennyi alkohol fér bele?

2018. okt. 23. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyedül te érzed:D

Annyit igyál amennyitol jó hangulatod lesz és ne tovább. Nálam legalábbis ez a sorrend jó hangulat - túlzott őszinteség- sírás- k.o.

:D de mindenkinél más. Ezt neked kell erezni hogy kell megállj

2018. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kardos Alexandraa válasza:
100%
Szerintem fontos az is hogy tartsd magad. En megihatok bármennyit van tartásom és eszem még részegen is, sosem csináltam hülyeséget vagy olyat amit másnap megbántam pedig voltam már nagyon offon
2018. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt egy katonatársam ő berugott két sörtől és két 3 centes gyümölcsvodkától..én benyomtam 7-8 sört meg vagy tizenöt 3 centes hamvaskék szilvát,és kb egy szinten voltunk.Mindenki máshogy bírja a szeszt.Mondjunk én edzésbe is voltam,meg vagyok is.
2018. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hatásos lenne ha egyszer offra innád magad. Nem csak hogy azt tudod meg hogy milyen vagy részegen, de a részegség fázisait is.


Ja és ne feledd, kísérlet, nem szorakozás.

Legalábbis egyszer ittam offra magam, és mostmár teljes a harmónia a testemmel, érzek mindent, és tudom hogy mit lehet és mit nem.

2018. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ittál még akkor max. 2 feles.
2018. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem ittál alkoholt, akkor minek akarsz most inni? Én is ittam régen, de csak rosszkedvű lettem. Nem igaz, hogy mindenkinek jó kedve lesz tőle.Én józanul vagyok a legjobb hangulatban. Ha esetleg te is ebbe a kategóriába tartozol, inkább ne próbáld ki egy ilyen rendezvényen, mert csúnyán beégetheted magad.
2018. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó válaszoló... Ittam már, de annyit még nem hogy ne tudjak magamról, becsiccsentve voltam már. Csak nem tudom mennyit bírnék még az után, mikor törne rám az őszinteségroham.

2018. okt. 24. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Anti-alkoholista vagyok

16F

2018. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!