Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék gamer, animés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék gamer, animés, sci-fi rajongó srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
16L

2018. okt. 24. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Anime talán Mondoconon, 1x voltam, sok sok animés van ott :D Gamer "játékos" fiúkkal ha pesti vagy, van gamer bár, habár ott is csak 1x voltam. Scifi nem tudom, én imádom a sci-fit csak elbeszélgetni nincs kivel róla. Csillagkapu, The expanse stb :D

2018. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlhatom a facebookos animes csoportokat .Ha oda bevágsz egy boku no picos képet mindenki kattani fog rád
2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán még a playiten próbálkozhatsz, De most tuti sok privátot kaptál :D
2018. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neten rengetegen vagyunk, de élőben kb. bárhol, persze Mondoconon és PlayIt-en nagyobb a választék, de néha csak simán az utcára is kimerészkedünk és ott is ránk lehet lelni. :D

Milyen gameket tolsz? (nem akarok ismerkedni, max együtt játszani ha van valami közös cucc, mert alig találok olyan embert akivel lehet)

2018. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsi lány. Legfontosabb szabály: sose ismerkedj itt a gyakorin. Tapasztalat. Inkább tényleg menj el PlayIt rendezvényre vagy hasonlókra ahol élőben látod akivel beszélsz. Sok minden leszürhető az illetőről, mint ha online tolnád. Az interneten bárki bármit mondhat, de gondolom ezt te is tudod.

Good Luck out there

17F

2018. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt. Pl. Ha gondolod írj rám.


19/F

2018. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan tág réteg, hogy kb. akárhol belefuthatsz olyan srácba, akire legalább az egyik jellemző. :)
2018. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az animés passzol xd és a játékot sem vetem meg írj ha gondolod
2018. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gamer vagyok és animés :D
2018. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!