Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy kapcsolatról van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy kapcsolatról van szó, akkor nektek az aranyos lányok jönnek be jobban, vagy a komolyabbak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez sok mindentől függ, csak érdekelt, hogy mi a véleményetek

2018. nov. 2. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha mindkettő megvan benne. Komoly mikor komolynak kell lennie. Aranyos és életvidám meg lehet minden más helyzetben. Ha szomorú, akkor meg fel kell vidítani (vagy ha én is az vagyok akkor együtt sírunk xdd)


Szóval szerintem így az arany középút a legjobb, de egyáltalán nem baj ha egy másik irányba jobban húz a "léc".

Hisz a szerelembe nem az a fontos hogy tökéletes legyen a másik fél, hanem hogy el tudjuk fogadni a hibáit


16F

2018. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval aranyos és komoly nem létezik együtt. Értem.
2018. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindkettő vagyok egyszerre. Velem van a baj? 18/l
2018. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy csak végletek vannak, csak azért vannak akik úgy általában komolyabbak szoktak lenni és akik annyira nem:)
2018. nov. 3. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én tiniként írok és lánykébt de tapasztalatom hogy az aranyos lányokkal csak fellángolások vannak a komolyabb nehezen elérhetö társalogni tudó müveltebb lânyokkal szoktak flörtölni meg nekik udvarolnak.
2018. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!