Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a pasi cukinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasi cukinak tart? Ha azt mondja lehetnék a húgocskája?

Figyelt kérdés
Barátságzónába kerültem volna? Vagy szimplán így könnyebb kifejeznie a közeledését? Esetleg csak egy kislányt lát bennem?

2018. júl. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a zónázós marhaságot...

Elcsépelt dolog, de igaz: egy jó kapcsolat egyben egy jó barátság is. Az, hogy barátilag már vonzódik hozzád, már jó jel. Hogy aztán ez szerelmi (és szexuális) vonzódás is lesz-e, azt nem lehet tudni. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. De ha nem, akkor sem valami idióta zóna miatt, hanem mert egyszerűen, mint nő nem jössz be neki.

2018. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyébként nekem (F) pont így kezdődött egy 3 éves kapcsolatom. A lány szinte amolyan fogadott kishúgom volt, aztán egy évre rá már jártunk.
2018. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Friendzone jah, legalábbis én nem hívnám a kiszemeltemet családtagomnak(húgomnak) ezzel arra is utalhat hogy ilyen kapcsolatban vagytok. És ugye ha a huga lennél csak barátok lennétek, kapcsolat kizárva
2018. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nappal húgom, este dugom...
2018. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Daddy...
2018. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kanis
2018. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kanos mint a ló fsza
2018. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!