Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek tényleg ez jön be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek tényleg ez jön be?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy a fiúknak a 'teltebb', 'husisabb' lányok jönnek be, akiken van mit fogni? meg hogy a 'csontokkal csak a kutyák játszanak' stb. Ti hogy vagytok vele?

2018. nov. 6. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én a kis vékony, törékeny lányokat szeretem :)
2018. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen. Nekem fontos hogy természetes formás legyen és ne olyan konditermes szálkás.
2018. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
#1 Nyugodtan bevallhatod hogy szűz vagy még :-D
2018. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor te, ha barnákat szereted mindenki más szűz aki a szőkéket ?


Nem vagyok szűz, tapasztalatból beszélek. Szeretek az ágyban én lenni a domináns és a dominanciámat egy törékeny lánnyal jobban kitudom élni és extrában számomra Esztétikailag is szebb látvány egy vékony, törékenyebb lány, ennyi.

2018. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
56%
a vékony lányok nem tetszenek. de a nagyon ducik se, ha picit húsos az is jó, ha normális az is jó, de a szélsőségeket nem szeretem
2018. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként pedig szerintem idővel és tapasztalattal változnak az ideálok. Amíg tini voltam csakis a vékony lányok tetszettek. Ez amúgy természetes, hiszen aki duci ebben a korban annak vannak egészségi problémái. Én legalábbis így éreztem.
2018. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Én nekem is a husis lányok jönnek be, vékony lánnyal is voltam már de közel sem jött be annyira mint egy husisabb lány. 18F
2018. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Régebben nekem is a teltebb lányok tetszettek (nem a kövérek), de pár éve már csak a vékonyak tudnak vonzani. Igazából neten kívül nem sok embertől hallottam még, hogy elleneznék a vékonyságot.
2018. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a telt csajokat kedvelem! :) Szerintem vonzóbbak, mint a vékonykák.
2018. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Pont az alacsonyabb, vékony lányok pici cicivel tetszenek a legjobban.
2018. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!