Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti mit éreztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit éreztetek amikor egy lány elutasított titeket és őrülten bele voltatok esve?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem mert azt tudom hogy lány fejjel milyen, de nem tudom ezt ti fiúk hogy élitek meg...?
2018. szept. 29. 16:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Van akiben ez semmilyen tragédiát nem okoz és egyszerűen kihúzza a lányt a listájáról. Van akiben meg egy világ dől össze.
2018. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a lány. Most volt egy, aki miatt tényleg egy világ dőlt össze bennem, hatalmas bukás, kudarc számomra, emberként és férfiként is megbuktam, erre ő döbbentett rá, hogy hova süllyedtem az évek folyamán. Persze az én esetem azért elég ritka, nem ebből kell kiindulni, normál esetben vállat vonunk és jöhet a következő.
2018. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval egyet értek.

De nekem mind2 volt már. Volt olyan hogy egy hétig az eszembe járt a csajszi. De mostanság ez nem nagyon van mert egy ideje már több emberrel beszélgetek. Így több lányt ismertem meg és nincs az hogy több napon keresztül bántana ha visszautasítana.

Ezen neked nem kell aggódni hogy jaj a fiú mennyire szarul lehet. Mert ha ezért hagyod magad (mert nem akarod a bűntudatod ami tujandonképpen nem kéne hogy legyen) közbe meg nem jön be és 1 hét után szakítasz vele az rosszabb. Hogy légy kemény

16/f

2018. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkora baromság elkülöníteni ebbe a lányokat és a fiúkat:D

Az ember az ember, mindegy hogy fiú vagy lány. Vannak általános jellemvonások, de felesleges skatulyázgatni, mert mindneki máshogy dolgozza fel ezeket... nem nemtől függ, hanem inkább a kisgyermek kortól, hogy akkor hogyan lett nevelve az illető és mennyi szeretetet kapott/milyen szeretetmintát tanult el a szüleitől, önbecsüléstől, stb.

Nyilván mindenkinek fos, ha egy számára szeretett személy utasítja vissza.

2018. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rendes emberről van szó és őrülten tetszett a csaj, akkor nehezen fog feldolgozni. De túl fog lépni, csak nem rövid idő alatt...
2018. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes és komolyan gondolta, akkor valószínűleg óriási félelem lesz benne, amikor valaki másnál akarna próbálkozni. Egykönnyen nem is biztos, hogy meg fogja tenni.
2018. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát engem ket eve utasitott vissza az akit nagyon szerettem . Azota se hevertem ki . Bár ő az elejen elhitette velem hogy kolcsonos es utana otthagyott masert.
2018. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!