Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el csajozni/ism...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el csajozni/ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés

Korombeli sracok mar elkezdtek csajozni ezerrel,de en valahogy ebbol kimaradok.Nem azert mert olyan b*+\_ott ronda lennek,hanem mert valahogy nem erzek ra erre a dologra.Mig a tobbiek tobb lannyal ismerkednek es dumalnak veluk naponta,addig en azon toprengek,hogy hogy kene nekem is elkezdeni.Voltak mar baratnoim,de nem en szedtem oket.(Szamszerint 3) Es tudom vicces meg gaz meg stb,de az en szemszogembol nezve nem az:D

Es mostmar en is el szeretnek kezdeni csajozni (vagy legalabb is ismerkedni) ,de fogalmam sincs h ez h működik.

Valaki beveztne ebbe a “világba”?:)


2018. nov. 7. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek a csaj neked. Meleg vízzel teli szatyornak megküldöd, ugyanaz az érzés.
2018. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy voltak már bartánőid,de nem te szedted őket??
2018. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo ez az oldal.
2018. nov. 8. 05:00
 4/6 anonim ***** válasza:
pl.: szorakozohelyen leszolitasz egy lányt aki tetszik, vagy suliban, ha van olyan aki érdekel. Megmondod neki, hogy nagyon tetszik neked és elakarod hivni egy randira ezert elkerned a telefonszámát stb. (első randira ne moziba vidd ott nem lehet beszelgetni... és ugye megakarod jobban ismerni) olyan köritest teszel a szovegedbe amit akarsz, csak ne legyen bunko és ego stilus,
2018. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is mellőzd a "szia cica, van gazdád?" jellegű szövegelést. Légy kedves, őszinte és udvarias. A könnyű vérű lányoknál nem jön be, de a normális lányoknál igen.

Sok sikert!

20/L

2018. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bálint6969 válasza:
hát először is össze kell szedned a bátorságod (egy-két sör segít-nem vicc-)aztán a szórakozóhelyeket javaslom,csak juss el odáig hogy meg merd szólítani az illetőt.Én például kocsmában csocsózni szoktam hívni a lányokat a haverommal,szinte mindig működik,játék közben lehet kicsit húzni őket,összeismerkedni stb.
2018. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!