Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gáz lenne ha csak kb olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lenne ha csak kb olyan 18-19 évesen kezdenék el csajozni, ismerkedni? 16/F

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék egy barátnőt,de úgy gondolom, hogy most egyenlőre jobb lenne, ha az iskolára koncentrálnék, és utána jönnék össze valakivel. Csak attól félek, hogy hogyan fog az majd kinézni, hogy 18-19 évesen nem volt még valakinek barátnője.

Nektek mi a véleményetek? Nem néznének lúzernek?


2015. szept. 13. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bár picit furi a gondolkodásod de sok ember van aki csak 18 évesen akkar barátnőt szerintem normális


"Éld úgy az életed ahogy neked tetszik" FOGADMEG!

2015. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi köze a kettőnek egymáshoz? Miért hátráltatná a tanulást? De komolyan, egy társsal könnyebb az élet, nem nehezebb...
2015. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetemen majd még többet kell tanulni, akkor majd eltolod 23 éves korodra a csajozást? jaaaa nem, akkor jön a meló, akkor arra kell majd koncentrálni....


ha most még nem érzed magad erre alkalmasnak, felkészültnek, akkor várj még persze, de neee azért ne csajozzál, mert mást kell csinálni.

2015. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszönöm a válaszokat. Különben meg szereztnék majd próbálni, most suli közben is összejönni valakivel, de nem fogom azt csinálni mint eddig, hogy egyfojtában azon töröm a fejem, hogy hogyan tudnék becsajozni.
2015. szept. 13. 10:52
 5/5 anonim válasza:

Gáz lenne olyan értelemben, hogy egyre csak frusztráltabb lennél, bánkódnál is rajta szerintem.

Most van sok szabadidőd középiskolában, később tényleg kevesebb lesz rá, használd ki. ;)

Teljesen mindegy, hogy lúzernek néznek-e vagy sem, ha te annak érzed magad (csak ez számít), és valószínűsítem annak fogod...

Olyan sok időt csak nem vesz el egy kapcsolat.


Szerintem se törd rajta a fejed, én beleestem ebbe a hibába, de ez egy feneketlen kút. Viszont ne várd a csodát, fordíts időt az ismerkedésre. Meg kell dolgozni azért, hogy kapcsolatod lehessen, ha nem a szerencsére utazol.

A legjobb a házibuli, hidd el. :) Ha nincsennek olyan haverjaid akik szerveznek vagy járnak, akkor építs olyan kapcsolatokat, legyél egy baráti társaság tagja, stb. A legkönnyebb ismerősökön keresztül megismerkedni, csak bemutatnak egymásnak.

Társkeresőket nem ajánlanám, de meg lehet próbálni, bár inkább valamichat oldal vagy FB, idegen csajokra is ráírhatsz, jelölgetheted őket. Ismerek olyat aki így csajozott be.


20F

2015. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!