Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden fiúnak az insta lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Úgy érzem manapság a belső értékeket nem is veszik észre. Nem vagyok insta lány, de sokszor úgy érzem a barátom jobban örülne egy insta lánynak. Természetesen ő mindig megnyugtat hogy neki más nem kell, de akkor is. Miért van az hogy a társadalom és néha még magunk sem vagyunk megelégedve ha nem úgy nézünk ki mint az insagrammon a lányok?

#fiú #társadalom #kritika #Insta lányok
2018. nov. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az interneten mindig a "tökéletes" embereket látjuk ezért a való életben is a teljesen tökéletes embert akarunk látni, megismerni.
2018. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg pénz van abban, hogy mindenki egy olyan célt kerget, amit soha nem fog elérni. Itt most konkrétan a szépségre gondolok. Minden kornak megvan a maga szépségideálja, ezt még feltuningolják a profi fotókkal és utómunkával (retusálás) és máris olyan végeredmény születik, ami az emberek túlnyomó többségének tetszik.


Aztán látják más lányok is, hogy mennyi like-ot kap, mennyi embernek tetszik, persze semmi természetes nincs az egészben, de mégis sokan képesek követni az ilyeneket, egész tömegeket mozgat meg az, hogy egy szépségideált kergetnek, súlyos pénzeket költenek arra, hogy így nézhessenek ki és a legszomorúbb az egészben, hogy nagyon sokan közülük önhibájukon kívül soha nem fogják elérni azt, hogy megfeleljenek ennek a mesterséges szépségideálnak.


Nem hangoztatják, de én és szerintem még sokan mások is úgy gondoljuk, hogy ahelyett, hogy ezeket az "insta lányokat" nézegetné mindenki, inkább arra kéne tanítani/bátorítani a lányokat, hogy eltudják fogadni magukat a mai világban.


Neked is igazából csak ezt tudom tanácsolni. Ne fuss egy olyan busz után, ami nem áll meg. Ahelyett, hogy azon szomorkodnál, hogy miért nem úgy nézel ki, mint azok a lányok, inkább próbáld megismerni magadat jobban. :) Legyél tisztában a saját értékeiddel, legyél büszke (nem nagyképű) arra, hogy ki vagy. Tanuld meg szeretni magadat.

2018. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem igaz, hogy minden fiúnak, inkább csak a többségnek. S ők általában nem a hosszú, hanem a rövid távú kapcsolatot keresik. Egyébként ez azért van, mert ők néznek ki jól, sőt, mitöbb, szexin.

Meghát ugye 21 század, bejött az insta, a tiktok, s ezek lettek a társadalmi elvárások.

Én már arra vagyok kiváncsi ezek után mi lesz a 22 században /:

2018. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi az az insta lány??

Ha arra gondolsz, hogy egy pózer ribi akkor szerintem nem. Ezek a lányok olyanok mint az elefántok, szívesen megnézi az ember, még lehet játszana is vele, de othonra nem kellene.

Én többe nézek egy valamire való rendes csajt. Nem kell a 10/10 es test (főleg hogy a netes lányok agyon vannak sminkelve meg szerkesztve ezek nélkül olyan rondák mint egy rothadó barlangi troll). Inkább legyen a csajnak egy 10/7es természetes szépsége, ami nálam anyiba merül ki, hogy átlagos arc, cuki mosoly, szép szem. Mell és popsi méret teljesen mindegy, nem az teszi a nőt. Sőt inkább legyen kicsit laposabb, de ne akarjon csalni, legyen elégedett a testével.

Ha emellett okos, kedves, aranyos (és még pár tulajdonság, ami számomra fontos, de azokat nem írnám itt le) akkor már számomra az álom nő kategória.

2018. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiúnak. Ciki vagy sem, nem vagyok fent instán, a Facebook-ot is arra használom amire kitalálták. Élőben ismerkedek valódi lányokkal, nem vagyok vevő a pózolós, lájkvadász, "van 5000 követőm, de menő vagyok" csajokra.
2018. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az agy úgy működik hogy az emberek akiket látunk nap mint nap azok átlagánál keressük az izlésünk szerint a szebb embereket az tehát ha valaki sok szép lányt sokáig azoknak az lesz az ideális aki még azoknál is akárcsak egy kicsivel is szebb vagy*
2018. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*estleg van valami + bennük belsőleg ez fordítva is igaz ha csunyább lányokkal vagy körül véve akkor neked az átlagos lányokon belul az izlesednek megfeleloek között lesz az ideális és ügye kérdezitek miért mindenkinek a szétsminkelt rybancok*
2018. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszenek hát azért mert ezeket sugározzák mindenhol és mindenhol ezt látjuk ezért van az hogy magas egyes fiuk elvárása föleg akik sokat vannak a neten ezt nem a seggenből rántottam ki ezt bármelyik pszihologia könyv leirja helyesiraser sry 17/F
2018. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!