Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz ez?

Figyelt kérdés

Télen mindig busszal járok suliba. Sok lány elmondása szerint jóképű és helyes fiú vagyok (nem nagyképűség, én nem vagyok megelégedve magammal).


És most jön az észrevételem...

A lányok nem mernek mellém ülni. Miért van ez? Félretéve persze, hogy van máshol is hely, egyedül akar ülni, stb stb.

Nem ültök olyan fiú mellé, aki esetleg tetszik külsőre? (Nyilván él az a scenario is, hogy nem jövök be senkinek)


Erről a helyzetről szeretném kérdezni a lányokat, ki hogy van ezzel.



18/F


2018. nov. 8. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek bejössz, aki visszahúzódóbb, félénkebb, biztos nem fog melléd ülni, mert nem elég bátor hozzá.
2018. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány létemre sosem gondolkodtam meg azon, hogy a buszon pasizzak be.

A jelenlegi párom mellé mikor még nem voltunk együtt, mindig beültem, elég sokszor alakult úgy , hogy egy busszal jöttünk haza. Ő munkából én suliból. De csak mert ismertem, és a haverom volt akkor. Ismeretlenül akármilyen helyes is a pasi nem ülnék mellé a buszon az fix.


20/L

2018. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha van máshol hely, akkor nem ülök fiú mellé...
2018. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát én se ülnék egy helyes fiú mellé buszon. Nem mernék. Max ha máshol nem lenne hely.
2018. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha látnék egy helyes fiút a buszon, aki be is jönne, simán leülnék mellé. Nincs ebben semmi nagy cucc. Sőt, volt már olyan, hogy együtt buszoztam egy fiúval, akivel előtte már szemeztem párszor és leszólítottam.

16/L

2018. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2018. nov. 8. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Már nem egyszer ültem le helyes pasi mellé a buszon. Nincs ebben semmi para.

19L

2018. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!