Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy ne legyek zavarban?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bejön. Körülbelül május óta, bár ez nem egy lényeges infó. Igazából én láttam egy-két jelét annak, hogy neki is lehetnek érzelmei irántam, de lehetséges, hogy ezt mind bebeszélem magamnak.

Na de a lényeg. Amikor látom hogy jön velem szemben, vagy csak úgy áll valahol, de közben “felém” van fordulva, akkor rá sem merek nézni, mert zavarban vagyok, viszont amikor csak félig látom az arcát, akkor nyílván nem vagyok zavarban.

Lányok/Fiúk! Amikor ti nézitek azt a fiút/lányt, aki nektek bejön, akkor mit csináltok, hogy ne legyetek zavarban?:)

Bocsi, ha kicsit értelmetlen lett, előre is köszi a válaszokat.:)



2018. nov. 10. 21:03
 1/3 anonim válasza:
57%

Próbáld meg kielégíteni , aközben “nem kell “ a szemébe nézni, és ha ez megtörtént utána talán már nem is lesznek ilyen gondjaid ..

Ui.: nekem bevállt ...🤷🏼‍♀️

2018. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az igazán hasznos választ...
2018. nov. 11. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha nézek valakit, aki tetszik, majd észreveszi, hogy nézem, akkor általában elnevetem magam, lenézek a földre amíg tart a nevetés, majd újra ránézek. Látom, hogy ő is nevet, majd megint nevetek, de ezúttal már elbújok egy oszlop mögött :D
2018. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!