Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt eddig a legkreatívabb, frappánsabb szöveg amit kaptatok ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Volt már hogy egy teljesen ismeretlen srác rátok írt, valami kreatív szöveggel, és lett is belőle valami? Mi volt az?
2018. nov. 14. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Volt valaki aki azt írta, hogy összekevert egy csajjal (nem tudom olvassa-e a gyk-t ezért nem írom a lány nevét) és aztán megkérdezte szeretem-e a húslevest. Ő volt az első kapcsolatom.


A jelenlegi kapcsolatom pedig egy éve kezdődött egy Rick and Morty-s beszélgetésből...

2018. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Az első kapcsolatom egy bg invitálással kezdődött a WOWban :D 2 éves kapcsolat lett belőle.


A második egy szimpla mulatósbulis bokarándulással és koncertmeghívással. ( A srác gitáros volt) 3 éves kapcsolat lett belőle.


A jelenlegi kapcsolatom ami már két éve tart úgy kezdődött, hogy kimegyek-e egy sörre a játszótérre :D

2018. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem kreatív szöveget írt, nem tudom, olvassa e az oldalt, inkább nem írom le, aztán 2 éve együtt vagyunk.
2018. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt kreatív, csak olyan sokszor írt, hogy úgy voltam vele, hogy inkább már találkozom vele, csak hagyjon már békén. Aztán persze megszerettem :D
2018. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!