Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lany szerelmes belem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany szerelmes belem de en egy masik lanyert vagyok oda es o ezert folyamatosan bunkozik velem es mar nem allok vele szoba mert mar vagy egy honapja beszologat. Es meg en vagok a bunko hogy nem beszelek vele. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2018. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz.
2018. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igy vagyok vele probalom csak felek hogy valami hulyeseget csinal marcsak bosszubol ismert elegge gyerekes lany
2018. nov. 15. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
12 éves vagy? Ha nem akkor ápold meg a lelkét. Annyira azért nem lehet csúnya hogy egy filmig ne üljetek egymás mellé.. hm
2018. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én megértem ennek a lánynak az állaspontját, a beszólásait engedd el. De annyit megérdemel, hogy beszélj vele!
2018. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel meg annyit, mi a francert kéne neked vigaszt nyújtanod olyannak aki konkrétan azért csesztet mert te nem őt választod? Nevetséges. Mondd meg neki, hogy jó hogy nem őt választottad, mert már látod hogy milyen bunkó. Ebből rájon majd hogy mit is csinál és hogy kibírhatatlan.
2018. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Mi a francert nem kuldted el a halal f@$zara? Mond meg neki hogy soha az életbe nem fog neked bejonni, mar csak azert sem ahogy veled viselkedik.
2018. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat . En a leszarom ot " tanacsok melle allok . Kulomben is ha lelki sehely kell akkor menjen pszichológus hoz . Es a csaj megcsak 13 hagyjuk mar mit tud az a szerelemrol meg a romancrol . Ja es en 16 vagyok .
2018. nov. 16. 00:33
 9/10 anonim válasza:
Beszélj vele négy szem közt! Biztos van mondanivalója! Ha kell valami tanács vagy beszélgetnél valakivel irj nyugodtan!😊
2018. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert te 16 evesen olyan sokat tudsz a szerelemrol meg a romancrol


:DDDDDD :DDD

2019. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!