Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is bizarr, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bizarr, hogy 17 éves létemre még sosem voltam szerelmes "elérhető fiúkba", sőt még csak nem is nagyon tetszetek, viszont folyamatosan irgalmatlanul erős "plátói szerelmeim" vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mármint, ugye ebben a korban az lenne az "ideális", ha suliból innen onnan habarodnék bele emberekbe és a barátnőimmel vihogva tárgyalnánk a "szerelmi ügyeinket" és együtt izgulnánk, ha az illető a közelünkbe keveredik... Ha úgy vesszük, nem maradok ki ezen szituációk "életre szóló örömeiből", ugyanis a többiek minden hónapban másik srácba bolondulnak bele, így dúskálok az élvezetes "Szerinted bejövök neki?" típusú beszélgetésekbe, csupán akkor van gáz, ha valaki pusztán kíváncsiságtól és jóindulattól vezérelve megkérdi,hogy "És neked tetszik valaki?". Na, ilyenkor alapesetben nemes egyszerűséggel azt szoktam felelni, hogy "perpillanat senki", hisz akármennyire is megbízok a csajokban és ismerjük egymást, szerintem lazán zárt osztályra záratnának, ha bevallanám, h "Aha, igen, de ha csak a Jóisten nem tesz csodát nem hiszem, hogy bármi is lesz belőle, mivel az illető már 200 éve halott, vagy pusztán "valójában nem is létezik"(pl. filmes karakter). Ám mikor már huszadszorra ismételem, h "nem, nekem aztán senki sem" akaratlanul is kezd "gyanússá" válni a dolog, így egy fél órás "na, mond meg nyugodtan, tudod, h nem mondjuk el neki,stb.) uszulás után általában be szoktam kamuzni egy random nevet, azzal a kiegészítéssel,hogy nem ismerik a "szerencsést"...

Lehet, hogy egész életemben így fogok "roskadozni" a plátói szerelmek súlya alatt, szenvedve a tudattól, hogy azt az embert, akit teljes szívemből szeretek sohasem fogom tudni még csak távolról sem megpillantani és rámosolyogni, másrészt pedig attól, h a minden ember, még a legközelebbi barátaim előtt is folyamatosan "titkolóznom" kell, hogy ne nézzenek őrültnek?

Szerintetek mit tudnék tenni, vagy van esélyem arra, hogy idővel "normálissá váljak"?



2016. júl. 26. 19:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Szia! Te vagy az én lelkitársam! Én is ugyanígy érzek! Szerintem nem gáz, hogy 17 évesen még nem voltál szerelmes"elérhető fiúkba". Engem is taszítanak a kis mai ecsetfejű b*zik. 😂 Viszont én is kíváncsi lennék arra, hogy ez a plátói szerelem/reménytelen szerelem normális e.
2016. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Velem is pont ez a helyzet :D
2016. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szintúgy😂✋
2016. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%
1 válaszoló vagyok: akkor nem vagyunk bolondok, ha sokan így vagyunk. ;)
2016. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Jól megraklak és elmúlik. :P
2016. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy nekem a pasimmal is plátoi szerelembe voltunk. Vegul sokat beszeltunk ,taliztunk es par nap mulva mar elkezdtunk jarni
2016. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Bár én 15 vagyok, én sem szerettem szinte soha "elérhető fiút", főleg azokat nem akiknek tetszettem/tetszek. Nekem is mindig plátói szerelmeim vannak..most perpill egy 20 éves srác..
2016. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó,pont ahogy írod...
2016. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
55%
Én is pont így voltam aztán egy féléve találkoztam a egy fiúval aki később rámírt, beszéltünk aztán járni kezdtünk és ő az első nem plátói szerelmem. :) Olyankor találkoztunk amikor nem számítottam volna rá, gondolom veletek is így lesz :) 18/L
2016. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Te nem beléjük vagy igazából "szerelmes", inkább csak egy félig-meddig "valós" és félig-meddig általad kreált képbe, mivel a "plátói szerelmeidet" nem is ismered konkrétan.

Amúgy én 20 éves létemre is csak plátói szerelemben szenvedtem (és szenvedek jelenleg is), annyi különbséggel, hogy én valóban személyesen ismertem/ismerem azokat a férfiakat. De tényleg elérhető srác még soha nem vonzott, nem éreztem semmit. A korombéliek meg végképp nem.

20/L

2016. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!