Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítem vagy miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítem vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba aki mindig beszólogat. Egyszerűen nem tudom miért csinálja. Nem sértő dolgokat, sokszor csak nevetek rajta, de mostmár kezd egy kicsit idegesíteni. Körülbelül egy hónapja megy ez. Tényleg idegesíthetem?
2018. nov. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki! Most komolyan!
2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így próbálja felhívni a figyelmet ,hogy észre vedd őt. Szerintem bejossz neki.
2018. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miket szól be neked?
2018. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izomból ba*zd pofán legközelebb aztán majd abbahagyja :D
2018. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

érezlek, engem is rohadtul idegesít az ilyen.

De nem is nevetek,hanem fapofát vágok mert irrirál,mégha csak ennyit szól hogy "hûha".

De figyi, ez jó jel is lehet,mert a fiúk annak szólogatnak be,piszkálják ôket, akik bejönnek nekik :)

(miért?! az jó kérdés.)

2018. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!