Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek idegesítem? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesítem? Nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel általánosban ismertük egymást nekem bagyon bejött és sztem én is neki egy időben sokat dumáltunk de ennyi nem volt semmi több. Azóta két év telt el és én pár napja ráírtam. Dumáltunk de mindig csak én kérdeztem ő csak röviden válaszolgat és nem kezdeményezi a beszélgetést. Most spanyolban van ilyen sulis kiránduláson. Lehet emiatt nem beszédes most amit meg is értek. Megkérdeztem hogy zavarom-e és azt mondta nem. Ha hazajöttek szerintetek jobb lesz? Vagy egyáltalán nem érdeklem? Minden képemet lákkolja meg úgy tűnik érdeklődik csak mikor dumálumk annyira nem. Gáz lenne ha én hívnám el randira? Légyszi írjatok egy kétségbeesett 26 éves lány
2017. aug. 15. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért telóval írtam és 16 éves vagyok nem 26 :D
2017. aug. 15. 12:15
 2/8 anonim ***** válasza:
a lájk nem jelent semmit sem.. pl mert az idegenek a fb on is egymásét lájkolgatják.. közben nem is ismerik egymást.. szóval a lájk még nem jelent semmit sem..amugy csak szólok,ha a srác akarna téged akkor rád írna.. jó az megvan értve hogy te írsz rá néha,de néha ő is írhatna nekeD ha akar valamit..
2017. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DollarDog ***** válasza:
Minden képed "lájkolja" és nem zavarja ha irsz neki! Tehát tetszel neki! Egyáltalán nem gáz ha te hivod randira! Nincs megirva sehol hogy a fiunak kell tenni az első lépést! Lehet hogy kicsit félénk emiatt nem lép! Ha pedig nem lép akkor lépj te! Vesztenivalód nincs! :D még örülne is neki ha elhivnád! Sok sikert :D
2017. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az megvan értve hogy a csaj is kezdeményezhet ha a srác nem mer.. De azért a fb on rá írhatna.. elvégre ott bátrabbak azok az emberek is akik élőben zárkózottak vagyis nem mernek kezdeni
2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha írsz.. speciel nekem ha írna egy régi ismerősöm nem mondanám hogy zavar.. márcsak azért sem mert nem akarok magamra haragítani, senki se. Vagyis vagyok annyira udvarias hogy nem fogom azt mondani dee zavarsz...
2017. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval kérdező amit írtál annak 2 verziója van... udvarias a srác elfogadja azt hogy írhatsz neki,régi barátként tekint rád... kedves veled ha írtok egymással..Vagy pedig akarhat is valamit.. bár ez csak idővel derülhet ki.. kérdezd meg hogy tetszek neked? ha igen akkor randi stöbbi jön az magától,ha csak barátként tekint rád akkor meg elkell fogadnod hogy csak baráti viszony volt van és lesz..Bár ki tudja mit hoz a future... még azis lehet hogy egy idő után ő fog könyörögni neked hogy gyertek össze.. Mert ugye nincs lehetetlen ,csak tehetetlen
2017. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de hogy adhatnám tudtára hogy én többet akarok szimpla barátságnál.
2017. aug. 15. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Vezsd be a nőiességedet :)rád fog figyelni
2017. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!