Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek szőke gamr lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek szőke gamr lányok a mai világban vagy már teljesen kihaltak már?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Az új frissítéssel szétnerfeleték őket, úgyhogy már kimentek a metából sajnos...
2018. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én egy barna bőrű, ázsiai vonásokkal rendelkező kék szemű, enyhén szeplos Japánban született, jelenleg Magyarországon, Kecskeméten élő lányt és/vagy fiút keresek. Aki festi a körmét.

Vagy már teljesen kihaltak már?

2018. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ne tegyél fel idióta kérdéseket plez.

Köszi.

2018. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
#2 lányt/ és vagy fiút keres xddd
2018. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez valóban buta kérdés.🤷
2018. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, sőt a gamer fiúk is kihaltak. Sad :c.
2018. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindannyian ki fogunk pusztulni!
2018. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy szőke gamer barátnőm képzeld el na most mond meg
2018. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban😂😂😂

Régen nem is voltak mert akkor szinte meg szamitogepje is alig volt valakinek. Szóval igazából nem is voltak annyira gamerlanyok, akik ráadásul szőkék is.


Szerintem egyébként ne akarj ilyen nagy elvárásokat. Nem az a lényeg egy kapcsolatban hogy a párod olyan legyen mint te, és kinézetre meg valami fullos csaj. A lényeg az, hogy akármennyire is kulonboztok, megtaláljátok a közös hangot, s elfogadjatok egymas hibáit. És tökéletessé váltok egymás számára.


Egyébként én is szeretem számítógépen játszani, nekem is van egy kisebb "Gamer" korszakom. De hidd el, sokkal jobb a baratnoddel az utcán sétálni, kavezokba, teazok bajarni, moziba menni stb:.. Vagy együtt főzni, akár hulyeskedes céljából, mint hogy együtt nyomogassatok az Xboxot(vagy pst, PCt mindegy) kikapcsolodasnak néha jo, de egész nap elég szánalmas program


Szőke haj? Minek?!?! Egy barna, vagy egy fekete, esetleg vörös hajú (vagy akármilyen hajszinu) lány is tud ugyanannyira szép lenni. Miért mindig csak a szőkék?


Valszeg le leszek amúgy pontozva... De megkéne értenie az embereknek, hogy milyen is lenne egy jó világ...


16F

2018. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Szőke vagyok, gamer, és minden jel szerint nőnemű. És határozottan meg vagyok győződve róla, hogy létezem.
2018. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!