Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Léteznek természetesen szőke...

Léteznek természetesen szőke illetve vörös hajú magyar nők?

Figyelt kérdés
Ez valószínüleg troll kerdésnek fog elsülni , de az az igazság hogy én még tényleg soha nem láttam természetesen szőke vagy vörös hajú magyar nőket , szóval kíváncsi vagyok arra hogy egyáltalán léteznek e vagy nem ...

2018. szept. 15. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen léteznek.

Csak nem a hidrogénszőke vagy vakítószőke valamint vérvörös verziók.

2018. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Szerintem csak nem tudsz különbséget tenni festett és nem festett haj között. Természetes szőke rengeteg van. Vörös se annyira ritka, én pl ismerek kettőt is
2018. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például a volt osztálytársam nem tud róla, hogy mondjuk skót lenne, mégis vörös hajú.
2018. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg természetes szőke van (én is az lennék, csak szerintem ronda és barnàra festem), vöröset sem olyan nehèz találno
2018. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig rengeteg szőke hajú felnőtt nő van itthon. Az más kérdés, hogy a gyerekkori tejfölszőke haj az idő előrehaladásával sötétszőke lesz.

A vörös haj nyilván ennél sokkal ritkább, de kislányból, és felnőtt nőből is ismerek egy csomót.

2018. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok szőke hajú nő van Magyarországon. A skandináv szőke tényleg elég ritka, de az is előfordul, de a közép- és sötétszőke nagyon gyakori. A vörös már ritkább, de az mindenhol az. Az én családomban kettő vörös hajú is előfordul - pechemre az én hajam viszont egérbarna.
2018. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, létezünk!:)
2018. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
Mindkettőre ismerek/ismertem példákat szóval yep. :D
2018. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, vörös hajú vagyok. Kiskoromban élénk tűzvörös volt, felnőttként mélyebb, barnás vörös, sose festettem.
2018. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Igen,létezünk XD

Már a kérdést olvasva szakadtam XD

(Ám szőke vagyok)

2018. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!