Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LiLu911 kérdése:

Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet egy kicsit komplikált. Annyi hogy van egy srác akivel általánosban és most középiskolában is osztálytársak vagyunk és nagyon tetszik nekem. Igazából sokan mondják, hogy gyerekes de szerintem nem annyira. Nagyon jól kijövünk, nevetünk, viccelődünk es kedves is hozzám. Egyáltalán nem bunkózik. Na de visszatérve amikor elballagtunk mindenkit megöleltem és őt is és mindenkit alig öleltem meg de amikor ő ölelt meg nagyon erős volt és ő húzott közel magához. Szóval nem tudom, hogy tetszem e neki!? Kérlek segítsetek❤️
2018. nov. 22. 17:26
 1/2 anonim válasza:

ez mióta szexuális kategória


attól hogy oda húzott és erősebben megölelt nem jelent semmit

lehet neki ilyen erős a gesztusa stílusa


24N

2018. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha így állítom be akkor többen felfigyelnek rá, bocsi:(((
2018. nov. 22. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!