Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világos barna hajú srácok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világos barna hajú srácok! Milyen hajszínű lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy a világos barna/ szőke hajú srácoknak csak a szőke hajú lányok tetszenek. Ez mennyire igaz?
2018. nov. 23. 18:24
 1/10 anonim válasza:
64%
Részben igaz, de nem teljesen törvényszerű :) Nekem is elsőre a szőkék jönnek be, de a hajszínnél sokkal fontosabb a kisugárzás, a mosoly, a szem :) Legyél NŐ és akkor nem lesz gond :)
2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Világosbarna hajú fiú vagyok, s engem igazandibol egyáltalán nem számít a hajszín. Eleve nekem első a belső, aztán másodlagos a külső (azaz a lényeg az, hogy a lány ne legyen a
2018. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok, véletlen elküldtem befejezetlenül, azaz a lényeg az, hogy ne legyen a szó szoros értelmében csúnya, de nem kell tökéletesnek lennie, ha a belseje jó, s eleget beszélgetek vele, s érzelmek keletkeznek akkor simán tökéletessé válhat számomra külsőre is
2018. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

sötét hajú fiúknak a szőke ,világos hajú lányok tetszenek. A szőke fiúknak inkább a sötét hajú , kreol bőrű lányok jönnek be. Nekem kreol hímként maradnak a szőke libák ..

:"(

2018. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Világos barna hajam van, de nekem a fekete hajú csajok jönnek be. 19/F
2018. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
#5/5 bizonyítja is a nagy számok törvényét.
2018. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég általanosítás szagú kérdés. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy minden Kata nevű lány szereti-e a bablevest? :)
2018. nov. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek elvárásaim hajszínnel kapcsolatban.


/világosbarna/

2018. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem meg csak a fekete nők jönnek be. Mármint bőrszín, nem haj.
2018. nov. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hülyén fogom kifejezni magam,de minden fejhez,archoz megy egy hajszín. És,ha a kettő összevaló akkor nyertünk...

Tőlem pont ma kért az iskolánk előtt segítséget egy szép postás nő..Szőke volt és ment a "fejéhez".Úgyérzem ezentúl önkéntesen fogok neki segíteni. :D

2019. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!