Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min kellene változtatnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Egyik hétvégén barátnőmhöz átjöttek az unokatesoi.Beszelgettunk egy csomót velük,majd észre vettem,hogy az egyik szúrós szemmel néz.

Majd pár perccel később elkezd "beszólogatni".

Itt már kezdett elég szar kedvem lenni.eltelt egy kis idő megint ,kimentem wc-re és amikor mentem vissza volna a szobába az unokatesója olyat szól a barátnőmnek,hogy:Miért vagy még együtt ezzel a csövessel? Itt már nagyon szarul éreztem magam.


19 éves srác vagyok,suli mellett délutánonként dolgozok,hogy tudjak a párom családjának rezsibe is dobni.


Én családom(és jó magam) nem valami tehetős(de ennek ellenère nem vagyok igènytelen) ,de barátnőmèk azok.


Most a mai világban tènyleg ekkora baj,hogy valaki nem szèp,puccos ruhákba/cuccokba van?



2018. nov. 28. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a barátnőd unokatesójának kell hogy tetszél,szóval ha barátnőd így elfogad ahogy vagy szerintem semmin nem kell változtatni.

De ha Téged nagyon zavar a dolog kérdezd meg a barátnődet hogy mi baja van Veled az unokatesójának .

2018. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baja,hogy nem vagyok pénzes.

Alapjáraton nem érdekel más véleménye,de ez valahogy megfogott

2018. nov. 28. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő meg egy köcsög. Kell vele foglalkozni? Nem!
2018. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!