Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúként mit tehetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúként mit tehetnék azért, hogy legyen egy barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintem kedves, vicces, okos vagyok. Van sok lány és fiú barátom is. Próbáltam már sok helyen ismerkedni (interneten, élőben), de mindenki csak visszautasított. Közben persze próbáltam változtatni a külsőmön, vettem új szemüveget, rengeteg új ruhát, profi fodrászhoz járok, de semmi haszna nincs.


19F


2018. nov. 30. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"vettem új szemüveget, rengeteg új ruhát, profi fodrászhoz járok, de semmi haszna nincs."


Ha tényleg azt hiszed hogy egy új szemüveg meg rendszeres traccsparti egy menő fodrásznál máris barátnőt kéne hogy szerezzen neked....hát nem vagyok meglepve hogy még mindig egyedül vagy.


Ha a külsőváltoztatásnak semmi haszna nincs akkor esetleg belegondoltál már hogy nem a külső a probléma?

2018. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mivel a külsőmön szinte csak ezeket tudom megváltoztatni így igen, valami változást vártam ezektől. De igazad van, az a szörnyű igazság, hogy ezektől még az arcom ugyan olyan csúnya marad.


Nem hinném, hogy a belsőmmel van probléma. Ha lenne, akkor barátaim sem nagyon lennének.

2018. nov. 30. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátnak fogadni valakit könnyű. Egy csajnak barátzónába rakni téged marhakönnyű.

Attól még hogy vannak fiú és lány barátaid egyaránt ez még nem jelenti azt hogy bárki is potenciális párként fog rád tekinteni, ehhez azért több kell mint a sablon barátsághoz.

2018. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tappancs999 válasza:
Szerintem meg,a kulso nem annyira fontos,csak elsore...de ha aztmondod ronda vagy,akkor legyel alfahim tipus,legyel te a vezeto szemely,ne fuggj a noktol,lassak hogy kisugarzo vagy,jol erzed magad a borodben,hidd el a kinezet nem mindig fontos,igazabol a belsod fogja meghatarozni hosszutavon,legyel mindig elegans,ugyertve apold a kormod,azt is megnezik,de ragjad,midnig legyen valami illatod,nem tudom hogy magyarazzam el,de neked kel lenned a vezetonek a kis barati korodbol es akkor fogod vonzani a csajokat...legyen hangod...emelkedj ki,a tobbi jon magatol
2018. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 -es te kiről beszélsz?
2018. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor legyen probléma a belsőmmel... De mégis mi lehet akkor a probléma?
2018. nov. 30. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ahogy elnézem kérdező,az agyaddal van gond:)
2018. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet, segítek, hogy miben változz.
2018. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert velem is ugyanez van.... Mindenen változtattam már amin csak lehetett, de a legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el... Sajnos az elálló füleim elcsúfítják az arcom..... 22/F
2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Nekem senki se mondja, hogy csak a belső értékek számítanak, ilyen nincs! Igenis fontos a külső, a legtöbb embernek sokat számít, hogy valaki igényes-e a külsejére, vagy milyen az arca, a teste. Nekem sokkal vonzóbb valaki, aki csúnyácska, de ad magára, mint az, aki álomszép, de tök igénytelen. Mert ez is számít.

Azt így látatlanban nem tudom megmondani, hogy valóban ronda vagy-e (bár a szépség amúgy is relatív), de az mindenképp jó, hogy változtatsz magadon, csak ne legyél hiú.

Szerintem nem az eszeddel van a baj, sőt, ez már személyeskedés. Nem olyan könnyű párt találni, mint azt mondják... nyilván, vannak olyan emberek, akikre mindig van valamiért jelentkező. Én is sokáig kerestem magamban a hibát, hogy miért nem kellek senkinek, vicces vagyok, okos, kedves, értelmes, nyitott a világra, sok helyen jártam már, a külsőmmel sincs semmi baj, ezt objektíven mondom. Nem vagyok szép, de nem is vagyok csúnya, inkább csak átlagos (egyébként a legtöbb ember átlagos, csak ezt sokan nem tudják magukról, valószínűnek tartom, hogy te is ebbe a kategóriába esel). Egy időben nagyon zavart, hogy a nálam értéktelenebbek is sokkal hamarabb "elkeltek", mint én.

Valószínűleg amúgy azzal volt a baj, hogy depressziós vagyok, és hát ez nem a legatraktívabb tulajdonság. Meg nő létemre túl vicces vagyok, egyből a barátzónába nyomott mindenki. Persze a humorérzék fiúknál előny általában.

Szerintem gondolkozz el a belsődön, mik a rossz/jó tulajdonságaid, esetleg kérdezz meg másokat is, hátha őszintén elmondják. A külsődön - ha tényleg ronda vagy, ahogy mondod - pedig biztosan van valamilyen vonzó dolog, mindenkinek van, emeld ki azt. Vagy gyúrd ki magad, Schwarzenegger sem egy szépség, de legalább a teste jó. A sport amúgyis növeli az önbizalmat, nálam is működik.

Amúgy nekem is küldhetsz privátban fotót, szívesen segítek.

2018. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!