Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogdosnak! Mit tehetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogdosnak! Mit tehetnék ellene? SOS sürgős! 🚨🚨🚨 16L

Figyelt kérdés
Az osztályomból 4 fiú már fél éve havi rendszerességgel fogdos. Hiába pofoztam meg őket többször is nem álltak le. Szüleim pedig már háromszor is beszéltek az osztályfőnökömmel, de mindig engem cseszett le, hogy hazudok és ezzel is csak rombolni akarom a jó osztályközösséget. Hozzáteszem az egyik srác az ő szeretett keresztfia. Most pedig hétfőn megyek suli által szervezett külföldi táborba és ez a 4 fiú is ott lesz. Barátnőmmel nagyon félünk ugyanis még utolsó héten a suliban meghallotta a beszélgetésüket és azon nevettek, hogy hogyan fognak fogdosni minket éjszaka. És ezt videóra akarják venni menőzésből egy idősebb havernak akit sajnos ismerek és ugyan ilyen perverz, mint ők. Júl. 2. indulunk és Júl. 12. érünk haza. PLS segítsetek.😟
2018. jún. 29. 23:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel te videóra, amin látszódik hogy ellenkezel. Persze a kamerát (vagy telefont) probald elrejteni, de azert látszódjon. Szexuális zaklatás..
2018. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, hogy ha ezek a srácok is mennek, akkor te miért mész a táborba?

Amúgy meg, a barátnőd videóra vehette volna már régen amikor fogdosnak, és ezzel a videóval lehetett volna a rendőrségre menni.

Nem tudom, hogy unatkozol vagy igaz a sztori, de egy biztos. Nincs az az épeszű lány aki elmegy 4 napos táborba ha tudja, hogy veszélyben lesz.

2018. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
10 nap lesz a tábor valamint már decemberben kellett leadni a jelentkezést. Ők pedig január végén kezdték. Barátnőm pedig sose tudta felvenni, mert mindig akkor csináltak amikor egyedül voltam. 1 őrködött a többi fogdosott.
2018. jún. 30. 00:12
 4/66 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nehezen tudom elképzelni... Egyik lefog, a másik fogdos, vagy hogy? Egy ember nem tud lefogni, meg közbe fogdosni is, max ha rád fekszik, magyarázd már el, hogy ez hogy történik.
2018. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

csinálták*

Az #1 válasza tetszik. Majd negpróbalom elrejteni a telefon ha tényleg megpróbálnák. Habár abba reménykedek, hogy a szobákhoz adnak kulcsot.

2018. jún. 30. 00:15
 6/66 A kérdező kommentje:
Úgy körbe állnak. Egyik mellemet a másik a feneket a harmadik pedig ott ahol ér. Közbe próbálnak puszilgatni is. Nagyon kellemetlen. Én pedig hiába küzdök lefognak és nem hagynak elmenni. Legtöbbször csak ezért engednek el, mert nagyon elkezdek sírni. Havonta kétszer vagy háromszor csinálták. Amikor egyedül voltam.
2018. jún. 30. 00:19
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
És ilyenkor nem tudsz ordítani? kiabálni, hogy mások is meghallják? Ne haragudj de kamu szaga van a történetednek.
2018. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor ki nem tojja le, hogy be van fizetve vagy nincs az utazás. Akit zaklatnak állandóan, az semmi pénzért nem megy el.
2018. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem el, de ha igaz tegyél feljelentést a rendőrségen és ne járj egyedül. Vagy kérj fel valakit, hogy kövessen téged és ha még egyszer ezt csinálják, ő vegye fel kamerával, aztán meg üsse agyon őket.
2018. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Sajnos az a legnagyobb bajom, hogy a gimi első évében nagyon elkezdtem nőiesedni. Míg nálunk mások kár akkorra beértek én még csak akkor kezdtem. Ez pedig látszólag bejött a fiuknak. De sosem öltözködtem kirívóan és sosem hívtam fel magamra a figyelmet.
2018. jún. 30. 00:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!