Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolomózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolomózni?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam még együtt lánnyal úgy, hogy csókolóztunk volna, de most így néz ki hogy végre összejön. Ő már csókolózott párszor másokkal, ezért valószínűleg levágná, hogy nekem ez az első. Hogyan csináljak hogy jó legyen?

2018. dec. 13. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű: Csókolom!
2018. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én azt javaslom, hogy ne izgulj. Akár el is mondhatod, hogy neked nem az első. Nyilván neki sem ment elsőre olyan jól, mint most. :)


Egyébként az első próbálkozás valószínűleg fura lesz neked, aztán utána majd jön érzésből, nem kell izgulni.

2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

"csókolózott párszor másokkal" már ebből sem kéne a kicsaj :D

Egyébként én se csináltam még, és nem is csinálnám akárkivel, főleg aki már mással is csinált akármit. hajrá

2018. dec. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 köszi

#3 Rosszul fogalmaztam, az eddigi pasijaival csókolózott.

2018. dec. 14. 06:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Érzésből. Amúgy figyeld a testbeszédét, és próbálj dolgokat, ha látod rajta, hogy tetszik, folytasd egy ideig, aztán válts és figyelj, ha tetszik neki folytasd, ha nem próbálj màst. Meg figyelj arra, hogy milyen hangulatban van, ha inkább lqasítqjqa a dolgokat, romantikus, lassabb mozdulatokat csinálj, ha inkább pöqrög, akkor szenvedélyesen, gyorsabb mozdulatokat.
2018. dec. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező. Ne ilyeneken aggódj, hanem légyszíves tanulj. Még fiatal vagy, előtted áll az élet. Még rengeteg barátnőd lehet. Most csak a tanulás a fontos. 54/F
2018. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
3-vagyok) "Pasijaival" pontosan erről beszélek. A kérdésed alapján te is 18 alatti vagy, 20 éves korig szerintem még max takonynak lehet nevezni az ilyen "kapcsolatba" lévő "srácokat" 20 éves korig senki nem "pasi" szerintem főleg takony 16 alatt. Szerintem ha 18 alatt már kapcsolatai voltak valakinek azoknak nem menőzni kéne ezzel stb hanem szégyenkezni, és ezt 17 évesen mondom. Az a baj, a mai világba egy csaj akkor menő ha több srácot szopott már mint calippo-t.. E-miatt pedig a normális csajok eltűnnek. Hát megsúgom nekem ennyi idősen sem kéne olyan aki akár csak smárolt mással, aki nem biztos magába hogy mit akar vagy akár csalt már meg valakit, az nem komoly kapcsolatba való, legalábbis az én igényeim szerint nem. Habár ha csak egy pár hetes/hónapos "kapcsolatot" akarsz mint ahogy azt a legtöbben akkor meg teljesen mindegy hogy smárolsz, sőt mondok jobbat, ha a csaj akkora ribi akár még "dobhat" is a miatt mert nem smároltál még, mert nem vagy elég "menő" :D Ezért javaslom neked azt hogy ne azzal foglalkozz hogy smárolj hanem inkább legközelebb azt a kérdést írd ki hogy mit vegyél karácsonyra annak a lánynak aki tényleg szeret is ahogy vagy.
2018. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(Utolsónak) Nem járt eddig egyik sráccal sem, akivel smarolt mert csak kihasználták. Ő tényleg normális. És nem azért mondom mert bejön. Ugyan azon a véleményen vagyok mint te. Nekem se jönnek be ezek a mai teszem-veszem magam lányok, undorítóak szerintem. Ő még szűz és (!!!) 17 éves. Ami a mai világban ritka.
2018. dec. 14. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen én is 17 vagyok én se voltam egy lánnyal se, nekem szarabb a helyzetem, de ne menjünk bele, ha nem akarnék végezni magammal akkor sem lenne egy lánynál se "esélyem", nekem eleve nem, kéne olyan aki már smárolgatott fűvel fával vagy buliba jár stb. Biztosra mennék. Csak arra célzok hogy ha már smárolgatott én nem bíznék meg benne, bár eleve nem is lennék második semmibe, akkor inkább keressen magának valót. Csak mondtam :)
2018. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

másolok 2 választ:

Szerintem is baromság, hogy magától jön. Nagyon szeretem a barátom de rohadtul nem akar semmi magától jönni.



Már ezeregy kérdést elolvastam, meg utána néztem több helyen is, amiket ott írtak, nekem nem váltak be. Mármint nem találtam benne semmi élvezhetőt. Azért leírom neked hátha többet segít:


- Először lassan érjen össze az ajkatok, úgy hogy egy lassú, nem cuppanós puszit adsz az alsó ajkára.


- Majd fordítsd el a fejed egy picit és csinálj egy olyan mozdulatot, mintha bele akarnál harapni valamibe az ajkaiddal, de nagyon finoman, puhán.


- Ezután ugyanez a mozdulat, csak ne csukd be a szád, és lassan dugd addig a nyelved, amíg nem éri el az övét.


- Nyald meg szintén lassan, lehetőleg nagyobb felületen, majd húzd vissza a szádba.


- Utána újra dugd lassan át a nyelved, amíg el nem éri az övét, de most ne húzd vissza, hanem körbe nyald a nyelvét, simogasd, a tempót váltogatva.


- Ezek ismétlése.


- Majd zárásra egy puha puszi az ajkaira, elválásként



Az elottem szolo szinte egy profi csokot irt le. Nem ilyen bonyolult a dolog. Ani az egesz h kicsit konyitod a szad, es atdugod a nyelved a szajaba es ugy csinalsz kb. mintha fagyit nyalnal. Ezytan mar tenyleg kell jonnie, valamilyen siznten meg kell figyelni a masikat es rahangolodni ez lenne a lenyeg, hogy kozbe tudj a masikra odafigyelni arra h o mit szeret mit nem.

2018. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!