Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ha egy pár szétmegy,még ismerősök közül is törlik egymást de 1-2 hét után visszaveszik.

Leszögezem,nem volt ez olyan erős,a csaj sokat panaszkodott még nekem is hogy így rossz úgy rossz,lesz..rja a gyereket stb stb. De nem értem ezt a vissza vevősdit.

Csak azért kérdem,mert szünetben terveztem,hogy ráírok és elmennénk valahova vagy valami.. Mi régóta jóban vagyunk és tudom hogy engem jobban szeretett mindig is csak más utakra kerültünk..

Most megzavart ez a dolog.. Vagy nem kell annyira komolyan vegyem?


2018. dec. 14. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg rossz volt a kapcsolatuk, és sokat panaszkodott, akkor nem kell nagyon komolyan venned. Ha nagyon bizonytalan vagy de valóban jóban vagytok, akkor esetleg meg is kérdezheted, hogy miért vették vissza egymást, de mondom, szerintem nem nagy ügy. Hajrá ;)
2018. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szépen berakott talonba, arra az esetre, ha a másikkal nem úgy alakul, de dugni meg csak kell.
2018. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Sad but true

Ilyen a valóság

2018. dec. 14. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ne ilyeneken aggódj, hanem légyszíves tanulj. Még fiatal vagy, előtted áll az élet. Még rengeteg barátnőd lehet. Most csak a tanulás a fontos. 54/F
2018. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de párosan is lehet tanulni kedves utolsó, még könnyebb ha együtt elmagyarázzák egymásnak, aztán felhúzódnak a sok tanulni való és dugnak egyet, aztán kezdik előről :)
2018. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ehm,19 vagyok,nem erzem mar annyira felszabadult elottem az elet fiatalnak

Es tanulok

2018. dec. 14. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ekkora hülyeséget írni gecc
2018. dec. 14. 13:25
 8/8 A kérdező kommentje:

És nem mindenkinek csal a dugason jar az esze kedves 5-os. Én imadom az egész személyét ahogy van,nala tudok kiteljesedni,vele jövök ki a legjobban stb

Nem tucat csaj akivel csak a b .szás miatt jössz össze,ha az lenne lefosnám

2018. dec. 14. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!