Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, szerintetek mit érdemes tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, pár napja beszélgetek vele, nagyon szimpatikus, és tetszik is. Viszont. Azt mondja, hogy nem szeretne barátot mert közeleg az érettségi, meg a felvételi, és nem tudna 100%-ot nyújtani a párkapcsolatban. Kérdeztem, hogy azért ez változhat-e, arra igennel válaszolt, viszont 1 éven belül még biztos nem. Azért szeretnék vele legalább egyszer összefutni. Szerintetek azért lehet ezen változtatni? Nekem az se lenne baj, ha nem 100%os, hiszen rengeteg dolgom van nekem is, és kevés a szabadidőm. Első találkozásból azért el lehetne dönteni szerintem. Megérné szerintetek ennyit várni?
2018. dec. 19. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

megéri várni- igen


hisz te tudod h ki tetszik és hasonlok, és ha őt látod az igazinak akk miert ne? am meg az h erettsegi csak egy kifogas a faj a fejem elodje, ha okos akk lazan veszi, ha buta és orvosira akar menni akk kell csak tanulnia, vagy meg h ha anyira neme erti a dolgot h 2sért megy

2018. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2018. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeirntem lehet rajta valtoztatni, de nem biztos hogy erdemes. O koncentralni szeretne, neki rontanal a helyzeten. Persze ez az o dontese de szeribtem nem biztos hogy megeri, ha meg ugyis csak par napja ismered. Terjetek vissza ra erettsegi utan
2018. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki akar rád időt szánni az fog is, a többi csak kifogás. Ha összejönnétek a rossz oldala a dolognak az lenne, hogy keveset találkoznátok/beszélnétek. Értelme nem lenne az egésznek. Ne legyél tartalék pasi, mert 1évig várat, de közben lehet, hogy lesz valakije, akiről te nem is tudsz. Kíméld meg magad a pofára eséstől.
2018. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!