Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nem tudom, hogy érez irántam, vannak néha kétértelmű megszólalásai. Arra gondoltam, megpróbálom kicsit "féltékennyé" tenni, hogy "kiugrasszam a nyulat a bokorból", lássam hogy reagál és talán abból leszűröm hogy akkor most hogy is állunk.

Valakinek valami tipp hogy mi válhat be? :D


2018. nov. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem szimpi a lány, de adna okot a féltékenységre onnantól kezdve hagynám. Nem akarok ribivel lenni. Az hogy egyszer egyik pasi utána én, nekem nem pálya.
2018. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem vagyok ribi, ezt ő is tudja.:) nem is volt még barátom.

Csak kicsit szeretném felpiszkálni az agyát azzal, hogy pl "valaki elhívott ide v oda...de nem tudom h elmenjek-e vele". Kíváncsi lennék mit reagálna.

2018. nov. 7. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy nem vagy az. De neked hogy jönne le fordított esetben?? Nekem ez valahogy nem imponálna. Nagyon rosszul esne és ha addig szimpi is lennél a kicsi szívecskémet összetörnéd egy ilyennel. Onnantól soha nem tudnék rád nőként tekinteni, az lennél aki megbántott.

Ezt a logikát soha nem értettem... Féltèkennyé tenni azt akitől akarsz valamit. Vagy ribi leszel a szemébe, vagy vissza húzódóbb lesz, vagy megszakítja a kapcsolatot.

2018. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok együtt mire lenne féltékeny?

Ilyen húzással max csak taszítani vagy elijeszteni tudod.


Ha tetszik akkor kicsit biztasd, mert lehet hogy csak felénk , ha nem tetszik akkor meg hagyd , hiszen úgyse jönnél össze vele.

2018. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!