Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy régi szakítást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy régi szakítást elfelejteni teljesen?

Figyelt kérdés
Már szinte egy éve,hogy szakítottam a barátommal,azóta voltak pasis ügyeim,de valahogy mindig visszakerültem oda ahonnan kezdtem,vagyis hozzá. Ez annyira lehervasztott,hogy már más oldalamat mutatom mindenkinek,viszont ha egyedül vagyok, akkor átfutnak az emlékek és sírni kezdek. Azóta beszéltem vele egy parszor és mindig az,volt,hogy ő nem tud a barátkozni velem,nem megy és mondta is,hogy biztos kapok mást,de képtelen vagyok kiverni a fejemből.Csak valami tanács kéne,hogy mit tegyek,hogy jobb legyen.

2018. dec. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele egy párszor, hanem zárd el teljesen az életedből. Ha mindig kicsit visszajön, akkor sosem fogod tudni elfelejteni végleg.
2018. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is több mint 2 évbe telt mire elfelejtettem a exem . Nehéz de tovább kell lepni , és valószínűleg azért nem tudtál meg tovább lepni mert nem akartál. Nekem is sok idő volt mire beláttam, nem akartam elfelejteni újra akartam kezdeni hogy de majd most működni fog az ami 100x nem működött. Az hogy 1 éve elmúlt dolgokon merengsz csak rosszabb mert az idő tényleg megszépíti az emlékeket. Én kaptam egy józanító fejmosást a barátnőmtől aki végig nézte a 2 év szenvedesem mellette majd azt a 2 év szenvedésemet is amit miatta / utána éltem át és megkérdezte hogy de mit nem tudok elfelejteni benne . Válaszoltam neki kb 5 mondattal erre ő kb 15 mondottal mondta el azt amiért akkor sírtam mellette, ami miatt nem működött, ami fájt nekem és nehezen de rájöttem hogy én csak a szép emlékekhez ragaszkodtam. Kerestem a társaságát, nehez lett volna úgy tovább lepni amikor direkt arra jártam haza amerre ő lakik , persze keresett ő is engem . Nehéz volt megállni hogy ne arra menjek, ne oda menjek el szórakozni, ne írjak neki Vissza, ne vegyem fel neki a telefont de muszáj volt mert egyszerűen nekünk nem ment ezért lett vége 100x .

Ragaszkodtam a szép múlthoz, nem akartam mással átélni, pedig azóta sokkal szebb jobb igazabb élményeket éltem át mással!:)

Engedd el és akkor majd eltudod felejteni. Remélem az én történtem segít

2018. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is voltam ilyen helyzetben, bar en csavo vagyok. Akkoriban sok csajjal voltam egyutt, valahogy nem lehetett oket levakarni, tudtak, hogy nem szeretem oket, csak szexre kellenek, az exem utan sovarogtam, megis kellettem ezeknek a lanyoknak.

De hogy te mit csinalj... keress mas fiukat, szexelj, foglalkozz magaddal. Legyel nyitott, ugyanazt nem kapod meg, de mas jo dolgokat igen. amugy is jobb egy kellemetlen reggel, mint egy maganyosan toltott ejszaka...

2018. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elkerülni azt, hogy újra szót kellene váltanod vele. Ezalatt nem arra gondolok, hogy tiltsd le és kerüld ki nagy ívben, de ha csak így tudod, akkor csináld ezt.

Elfelejteni teljesen sose fogod őt szerintem, mert az emlékeid között mindig ott lesz az, hogy ő valamikor több volt neked, mint egy átlag ember. Túllépni rajta csak úgy tudsz, ha változtatsz. Hozzáállásban kellene változtatnod, mert emiatt nem tudsz egyről a kettőre jutni.

Próbálj meg ne rá gondolni, az esetleges új fiúkra meg szentelj több figyelmet. Próbálj meg a jövőre koncentrálni, ne pedig a múlton keseregni, mert attól nem lesz jobb.

2018. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi nekem is ugyan ez a bajom csak nekem 4 éve vagy lehet már 5 is. És én nem beszélek vele egyáltalán. De ő annyira tökéletes volt számomra hogy egyszerken nem tudok azóta beleszeretni másba. Bróbáltam már sokszor de ha volt egy álom párod akkor lehet hogy életed végéig kísérteni fog.
2021. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!