Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy javíthatok a helyzetemen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javíthatok a helyzetemen? Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek, hogy nem teljesen jó kategóriába tettem a kérdést, mert csak 16 vagyok, de a szakításhoz van köze. Az a probléma, hogy a régi osztálytársammal szakítottunk egy háromnegyed éve. :( És akkor is csak azért, mert már egymást idegesítettük egymásnak hazudtunk, és ő is magának...azt mondta, hogy utál nem szeret stb...egy-két hónapja beszéltünk interneten és elmondta, hogy nagyon bánja és sokszor eszébe jutok és hiányzom neki. Mind ezt úgy mondta, hogy van barátja akit szeret a mai napig. Szóval, az a baj, hogy nem nagyon beszélünk már, megmondtam neki, hogy ha tovább szeretnék lépni, akkor nem beszélhetünk nem írhatunk egymásnak...és ez volt fél éven keresztül...aztán hát elkezdtem neki "hiányozgatni"...ezt is nehezen tudom elhinni, de nekem is hiányzik bizonyos szinten ő...

Csak éppen olyan butaságokat csinálok egy fél hónapja, hogy nem értem magam...elhatároztam, hogy most már másként gondolkodom és nem gondolok rá...csak az a baj, észrevettem, hogy amikor hazafele megyek elmegyek a házuk mellett, egy reggel találkoztam is vele a buszon...aztán mindig valahogy kínzom magam vele, hogy akkor elindulok a házuk felé, hátha meglát...És nem értem miért csinálom ezt...:( Mert már jó ideje, nagyon rosszul érzem magam mikor meglátjuk egymást, elkezd verni jobban a szívem és remegek és el akarok tűnni a világból érzés fog el...

Nem tudom, miért nem tudom őt kizárni, vagy elfelejteni...átléptem már rajta valamilyen szinten, mert már nem szeretnék vissza menni hozzá, de valahogy még is..:/ Lányokkal nem találkozom szinte, mert az iskolában nincsenek lányok és a buszon meg korombeliek sincsenek..:/ A mi kapcsolatunk nagyon szép volt, lehetett volna még szebb, ha jobban megtettem volna érte...szóval elmondtam neki, hogy őt most békén hagyom és ha szeretne írjon, de én nem szeretném már abajgatni :/


Szerintetek jól döntöttem? A hormonok csinálják ezt velem? Szerintetek, mit tudnék tenni? Mire gondoljak, amikor netán eszembe jut megint, hogy írnom kéne neki? Miért van az, hogy mást szeretnék, de valahogy még minta éreznék felé valamit...mindig..:(


Köszönöm előre is a hasznos válaszokat, tanácsokat! :) 16F



2017. okt. 9. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem tudtad még őt elfelejteni igazán... Nagyon szerethetted/ szereted még. Tisztázd magadban a dolgokat, ne hagyd ezt az egészet akkor ha még mindig szeretnéd, hogy a tiéd legyen, mert utána cdak neked lesz rosszabb ha nem "harcolsz" érte. De lehet, hogy már csak a kötődés miatt érzed ezt, a jó enlékek, az eggyütt töltött idők miatt. Azért mondjuk háromnegyed év az sok.. és te ezek után is szerted.. Nekem mindig azt mondják, rakj rendet az életedben és utána minden kitisztul. Remélem megoldódik minden 😊
2017. okt. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehéz tisztázni magamban a dolgokat.. :( Nem is azt vártam, hogy könnyű lesz, de nagyon nagy csalódás volt benne, hogy ennyire számítottam neki, hogy gyorsan átlépett rajtam. Lehet megint én vagyok rossz, hogy nem örülök neki, hogy boldog, de akkor is...én még hónapok után is szerettem miután szakítottunk...hiba volt kérlelni annyit utána, de azért nem hittem, hogy játszik velem és ő maga sem tudja melyik fiú közül válasszon! Én azt gondolom, hogy nem az én bajom, hogy még éreztem valamit felé, hanem az ő saját hülyesége, hogy nem gondolt már rám, mert magasból le****t. Hát ennyire látszik, hogy meglehet bízni benne!
2017. okt. 10. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet, hogy még mindig szereted. Vagy csak a szép emlékek. Kötődni akarsz valakihez ez lehet a megszokástól is vagy az, hogy szereted. Ha igazán szereted, akkor harcolj érte. Bár ha kihasznált, akkor hagyd a csajt találsz nála jobbat is, aki nem használ ki. Tisztázd magadba az egész dolgot. Találj ki magadnak hobbit, járj a barátaiddal szórakozni, néz filmet vagy sorozatot.

(Elnézést a késett válaszért.)

27f

2017. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj...köszönöm a választ...igen, épp eleget harcoltam érte...amikor még lehetett, akkor nagyon szerettem, de már nem lehet érte harcolni..nem szeretném tönkretenni, hogy lógok rajta...
2017. okt. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!