Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki újra én, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki újra én, vagy várjam meg míg válaszol?

Figyelt kérdés
Pár napja ismertem meg egy srácot közös ismerősökön keresztül. Aznap este be is jelölt az interneten és írt is. Viszont csak pár sort sikerült aznap beszélni. Másnap válaszolt az előzőnapi üzenetemre, aztán megint eltűnt. Majd 1 napig nem volt fent, aztán most hol elérhető, hol nem... Még nem válaszolt a legutóbbi üzenetemre. A beszélgetés nem volt egyoldalú, oda-vissza ment a kommunikáció, nem volt erőltetett az ő részéről sem. Igen, az is elképzelhető, h olyan dolga van. Nem tudom, h most írjak-e neki újra, vagy várjam meg míg ő ír... Én mondjuk nem érezném cikinek, h csaj létemre újra próbálkozok a kommunikációval, de pasik, mit gondoltok? :) Ciki szerintetek?
2018. dec. 21. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi ciki dolog se, ha újra írsz neki. Valószínűleg más dolga van vagy egyszerűen csak válaszolni akart neked, csak elfelejtett írni (mert néha ez is elő szokott fordulni az emberekkel).

Veszíteni nem veszítesz semmit se, ha írsz neki, hiszen nincs sehova se leírva, hogy nem írhat egy lány egy fiúnak. De... Ha ez a 'némaság' tartós marad, és úgy érzed, hogy ezt szándékosan csinálja, akkor inkább hagyd szerintem.

2018. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őhm, azt elfelejtettem beleírni, h meg sem nézte az üzenetemet, csak fel-le járt chaten. Pont az előbb válaszolt :) Mivel még nem ismerem, ezért kitudja, h ő mennyire egy chatelős személyiség. Lehet nem is szeret ezen keresztül kommunikálni... Majd idővel kiderül :) Köszönöm a válaszodat kedves 1. :)
2018. dec. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!