Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megírtam egy...

Mit csináljak? Megírtam egy ZH-t az egyetemen és nappali tagozatos dolgozat helyett levelezőset írtam. Írjak a tanárnak, vagy inkább várjam ki a végét, aztán beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
Lényegében ugyanazok a feladatok voltak, csak az utolsó feladat volt más, amit órán nem vettünk. Én idegességemben nem figyeltem, hogy mit osztott a tanár. Később derült ki, hogy levelezőset írtam. A tanárhoz nem nagyon fordulhatok, mert elég bunkó és a segítségnyújtás távol áll a személyiségétől.

2018. márc. 29. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Írj neki mindenképp, abból baj még nem lehet.
2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te azt írtad, amit osztottak neked, nem is írhattál volna mást. Nem a te dolgod, hogy odafigyelj a megjelölésre, az meg végképp nem dolgod, hogy megtudd, hogy kétféle teszt volt. A követelmény nem lehet más, ugyanolyan diplomát fogtok kapni. A tanár szerintem nem is tudja, hogy te nappalis vagy-e vagy levelezős, csak kijavítja a dolgozatot.
2018. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!