Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lepattintottak, mit tegyek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepattintottak, mit tegyek ez ügyben?

Figyelt kérdés

Na remélem jó helyen kérdezek,és jól teszem fel a kérdést.

Van,vagyis már csak volt egy lány aki tetszett.

Öhm nagyon kedves voltam vele,mondta is ,hogy milyen aranyos vagyok.

Meghívtam a mekiben.

Ha kellet neki valami én megvettem.

Most volt a suliban ilyen mikulás ajándékosztás az osztályban.

És én pont neki adtam,ő meg nekem.

Hát,öhm.

Adtam ajándékot,rendesen.

Jó ,tudom ezekkel ha csak ajándékozok nem sokra megyek,de a lényeg nem ezen van.

Hanem elmondtam neki,hogy tetszik .Ő erre azt mondta aranyos vagyok,de csak barátként tekint rám.

Ahogy ezt leírta valahogy már nem éreztem ugyanazt.Elmúlt ahogy elolvastam az üzenetet.

Aztán kicsit gondolkodtam utánna még valamikor, hogy dejó annak akinek van így szerelme.

Meg így gondolkodtam mi lesz ha nem lesz senkim.

Sok ilyen rosszaság végig ment a fejemen, hogy mi lesz ha....

De utánna rájöttem végülis.

Ahogy magamat ismerem tuti lesz valakim, miért ne lenne,lány akad bőven+ nem is nézek ki rosszul.

Inkább engem az idegesít ,hogy az amit rá költöttem magamra is a barátaimra is,és a családomra is elkölthettem volna.

Valami kis tipp,legközelebb,hogy csináljam,hogy ne essek ugyanebbe a hibába.



2018. dec. 22. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Majd tanuld meg hogy amíg nem biztos a dolog egy fillért se szabad senkire költeni.

Nem kell annyira naívnak lenni. Mert ha valaki azt mondja, aranyos vagy az nem azt jelenti hogy hűde szerelmes beléd.

2018. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

"Hát,öhm."

Nem értem, ez hogy tartozik kérdésed tárgyához.

.

"Ahogy ezt leírta"

Gondolom, az ajándékokat 'kézből-kézbe' adtad, akkor miért nem szóban mondtad el neki, hogy ennél többet szeretnél?

.

"elmondtam neki...erre azt mondta ...Ahogy ezt leírta"

Nem érzel itt önmagaddal ellentmondást?

.

"Inkább engem az idegesít ,hogy az amit rá költöttem magamra is a barátaimra is,és a családomra is elkölthettem volna."

Két dolog miatt nem szabad idegeskedni:

- egyik, amin tudsz változtatni,

- a másik pedig, amin nem!

.

Vigyázz, milyen következtetést vonsz le ebből az esetből, legközelebb nehogy azért ne kelljél, mert nem adsz semmi apró ajándékot, amivel bizonyítod, hogy különlegesnek tartod!

.

Fogalmazásodból arra következtetek, hogy mindketten még a tinikor elején vagytok.

2018. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már biztos a dolog, akkor se költs senkire egy fillért se xD
2018. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen már felesleges kattogni szerintem. A tanulságot levontad szerintem te is, legközelebb nem fogsz annyit költeni egy csaj felszedésére.

Szerintem ezt inkább vedd tanulópénznek, attól, hogy arra gondolsz, hogy mikor kire költhetted volna azt az összeget, az már felesleges. Az az összeg már nem fog visszajönni.

2018. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok egyébként.

A tanulságokat levontam.

Igazából a választ magamnak is megleltem már az elején,csak unalmamba ide is feltettem,miért ne? :D

2018. dec. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!