Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok, hol találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

162 cm vagyok, hol találok olyan lányt aki alacsonyabb nálam vagy legalább egymagas velem? 18/F

Figyelt kérdés

Eléggé megnehezíti az ismerkedést nálam a magasság, mivel számomra elképzelhetetlen, hogy magasabb legyen egy lány mint én. Ez nálam így van nálatok lehet nem ezt fogadjátok el.

Élőben minden lány magasabb mint én ami érdekes mert Budapesti vagyok és rengeteget utazom és ingázom a városban ami elvileg a legpopulárisabb helye és nézni is szoktam és egyébként viccen kívül minden lány olyan magas :( Vagy annyira fiatal, hogy mire egyidős lesz velem úgy is magasabb lesz. De korombeliekből egyet sem ismerek aki alacsonyabb mint én.

Ritkán járok bulizni lehet emiatt is nem volt még barátnőm mert egyszerűen annyira kilátástalan és nem értem...

Ez normális? Ennyire ritkák az alacsony lányok? :( Vagy esetleg ha ti tudtok valami helyet ahol kifejezetten alacsonyabb lányok vannak akkor osszátok meg velem :) (Csak ellenpélda jut eszembe, ha pl magas lányt keresnék akkor kosárcsapatokban vagy egyesületeknél keresnék :D )



2018. dec. 22. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Alacsony lányok mindenhol vannak, ez nem hely függő, tartsd nyitva a szemed. Én pl 153 centi vagyok.
2018. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Bár kevesen vannal azok a lányok akik 18 évesen még 160 cm alatt vannak, azért lehet találni. (A mi osztályunkban is -magamat beleértve- van vagy öt ilyen alacsony lány)

Nem lehet, hogy a lányok akiket élőben nézel, hogy milyen magasak, magassarkú cipőt vagy csizmát viselnek? Vagy csak neked tűnnek magasnak, de külső szemlélő szerint egymagasak lennétek?

2018. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az osztályomban nincs is lány mivel olyan suliban vagyok ahol eleve kevés lány van szóval szuper :) Emiatt is lehet még nem nagyon volt kapcsolatom lányokkal meg ugye a magasság is eléggé megnehezíti...

Nem vagyok vak, látom, hogy ha valaki magasabb nálam :D Az is benne van, hogy sok lány szeret ilyenekben járkálni. De nem feltétlen erre gondolok de igen, ez is közrejátszhat viszont rajtam is van cipő szóval az is minimálisan utcán dob rajtam szóval ez annyira elhanyagolható... Nem is 1-2 cmekről van szó hanem feltűnően magasok :/ Ez ilyen környék vagy nem tudom...

2018. dec. 22. 11:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

158 cm vagyok egy olyan 6-7 éve.

Elég gyakori az ilyen.

16/L

2018. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Kimozdulsz a laptopod mellől a 4 fal közül, körbenézel a városban és rengeteg ilyet látsz. Ennyi. Ma is megoldottam egy hatalmas problémát. Üüüüügyess üüüüüügyes
2018. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem olvasd el újra a kérdésemet mert első olvasásra nem nagyon sikerült felfogni ahogy látom :)


"rengeteget utazom és ingázom a városban"

2018. dec. 22. 13:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján ne add fel. Előbb-utóbb úgyis találsz olyan lányt, akit keresel, elvégre mint írtad, budapesti vagy. Szóval már csak ezalapján is előbb-utóbb bele fogsz botlani egy nálad alacsonyabb lányba.
2018. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt hittem! Aztán jött a szörnyű valóság és 4-5 éve stabilan sokat utazok és semmi eredmény... Pedig én nyitott szemmel járok nem úgy mint a többiek, hogy zene és teló nyomkodás. Se kép se hang... Ez Pest...
2018. dec. 22. 19:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 21 éves lány vagyok,és 147 cm 46kg.😊

Simán, vannak sokan kisnövésüek ne aggódj :)

2018. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én pici vagyok (152 cm körül, szerintem nem olyan ritka, hogy valaki ilyen magas legyen, én szoktam látni ilyen lányokat a városban. De olyan hely, ahova kifejezetten alacsony emberek járnak össze, nincsen. Szóval csak a sablon helyszíneket lehet mondani: kávézó, kajálda, boltok, tömegközlekedés, könyvtárak, iskolák, szórakozóhelyek
2018. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!