Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚÚÚK! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚÚÚK! Ti összejönnétek egy sokkal alacsonyabb lánnyal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány a társaságotokban/osztályotokban. És van egy lány aki 149-150 centiméter. És ti vagytok úgy 170 körüli/feleti. Megadnátok neki az esélyt?


Illetve, mit gondoltok az ilyen kis növésű lányokról?


Teszem azt a lány 15 éves még ti 16/17.


Ja és azt mellőzzük, hogy letudna állva szœpni.



2018. máj. 16. 09:14
1 2
 1/13 MessorKing18 ***** válasza:
74%
Tojni rá. Ha tetszik és jófej akkor legyél vele.
2018. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia, én 15 éves vagyok, egy 16-17 éves fiú hajtott nagyon rám sulikezdés óta. Én 155 centi vagyok, ő 195. 40 centi különbség.

Most egy szintén 155(ha nem alacsonyabb) lánnyal jött össze, mert gondolom beleunt a várakozásba...xdd

Eléggé viccesen néznek ki, de inkább az durva amit csinálnak. A suli közepén már majdnem ''állva leszpja" a gyereket, de komolyan nagyon nyalják egymást.

Nagyon gusztustalan, meg illetlen.

Szóval visszatérve szerintem simán tetszhetsz neki, csak ha összejöttök ne csináljátok ti is ezt a folyosó közepén...xDD

2018. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
185cm vagyok 16-17évesen is 180voltam most 21 vagyok, akkor is és most is össze jönnék egy alacsonyabb lánnyal, ha maga a lány szimpatikus :) meg különben is mi aranyos már mikor egy ilyen kis apróság (ne vedd magadra :D) elkezd ott hisztizni, meg hogy kikapok :D
2018. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is összejönnék egy alacsony csajjal. 19 éves srácként belegondolva cukik az alacsonyakis főleg hogy én se vagyok magas hanem alacsony. Szupi lenne.
2018. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem érdekel. 185 cm vagyok, volt már 155 cm magas párom is. Inkább az zavarna ha magasabb lenne nálam, bár annyira nem, hogy csak emiatt ne jöjjek össze valakivel, ha őt nem zavarja. A személyiség számít és persze a külső. Egy alacsony lány is lehet szép ahogy egy magas is. De én se vagyok egy matyó himzés, nincsenek is olyan magas elvárásaim :)

23 vagyok, de 16-17 évesen se zavart.

2018. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
ha 170 lennék nem lenne akadálya, de 195 vagyok igy van :D és egy 195öst egy 150cms állva bizony le tudna :D
2018. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon bejönnek az ilyen 150-160 körüliek, most is olyan lánnyal ismerkedek. :D

15f, 185-190 között.

2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyom furcsán fest azért egy nagyon magas srác egy nagyon alacsony lánnyal. De ők tudják és ha őket nem zavarja Ámen rájuk.

Egyébként én úgy vettem észre hogy a magas srácok kifejezetten preferálják az alacsony lányokat.

2018. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Huh akkor én megnyugodtam 😅
2018. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 I noor Y ***** válasza:

Nekem személyszerint bejönnek az alacsonyabb lányok

De igazabol nem is a magassagot nezem

Ez ilyen mellékes dolog

Csak engem zavar néha hogy más lányok engem azert helyeznek hatterbe mert nem vagyok magas (175)

Szval visszaterve a kerdesedre a szemelyes tapasztalataim azok hogy mintha tobb alacsonyabb es formasabb lany lenne mint magas

Sztem a magas lanyoknak neha nagyon nehez jol kinezni de azert ott is akadnak nagyon szep lanyok

Viszont ha azon izgulsz hogy tul alacsony vagy akkor ne tedd

Felesleges

Aki ezert utasit el( es csak ezert) az egy p.cs

2018. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!