Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem tudja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tudja hogy nekem ő az első. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

18 évesen végre rám talált a szerelem.A kapcsolatunk jól működik,szüleivel is jóba vagyok,minden happy.Egy a probléma:

Ő 16 éves,és a második barátja vagyok.Az elsővel másfél hónapig volt együtt,de szakított vele állítása szerint nem volt szerelmes.Az első csókja pedig nem is vele volt, egy másik fiúval akivel megbeszélték.

Én 18 éves vagyok,rengeteg elutasításban,sírásban,öngyilkossági gondolatokban eltöltött években volt részem annyira vágytam egy kapcsolatra.Sosem volt egy csókom sem.Elhatároztam másképp állok a dolgokhoz,lezárom a korábbi sérelmekkel teli múltat,és pozitívan állok a jövőhöz.1 hónapba nem telt,és megismertem a barátnőmet,akivel 5 nap leforgása alatt összejöttem.Már írtam hogy jól mennek a dolgok de picit visszajött a kisebbségi érzetem.Kérdezte volt-e barátnőm előtte(az első csókom vele béna volt)és bekamuztam neki mert szégyelleni kezdtem hogy csak most jött össze.A sors úgy hozta véletlen mikor sétáltunk összetalálkoztunk a sráccal,akivel állítólag csókolózott.Olyan szégyenben éreztem magam,hogy hazudnom kellett neki és nem tudom "felmutatni" amit ő.Gyakran gondolkodok azon hogy elmondjam-e neki.Tudom hogy ha szeret akkor ezért nem fog megutálni,de azért az önbizalmam kicsit sérti.Volt valaki hasonló helyzetben?Szerintetek csak engedjem el az egészet?Nem fogom megcsalni vagy eldobni mert ő nekem az első.Annyira szeretem,úgy érzem letudnám vele élni az életem,de persze ez közel sem biztos 2 hónapos kapcsolat alatt és fiatal korunk miatt.

Érdekesség hogy szüleink beszélgettek,az anyukája állítása szerint én vagyok az első fiúja.Már mikor összejöttünk az nap tudtak rólam a szülei,az állítólagos exről pedig nem?Vicces lenne ha mindketten hazudtunk volna,de csókkal biztos előrébb van mint én.


Megjegyzés:Aki addig se jutott el mint én azt nem nézem le,csak magamnak rossz érzés hogy eddig kellett várni míg sikerült.



2018. dec. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Bocs de a baratnod elegge khm khm.. (riba anc)
2018. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Két lelkileg instabil ember vagytok. Ebből nem lesz életképes kapcsolat.
2018. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mért lenne r. banc?Nem feküdt le senkivel,pettingelni se pettingelt.

Azt túlzás mondani hogy instabil,mert tényleg 100 százalékig minden jó,csak ez az egy dolog tud elkeseríteni ami ellen csak az segít ha nem gondolok rá.

2018. dec. 25. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
#3; Nem ezért instabil.
2018. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fog sokáig tartani ha már itt hazudozol (meg ha ő is) egy kapcsolat alapja a bizalom és őszinteség, ha erre nem vagy képes akkor várj amíg ez kiderül aztán téged is dob mint az előző 2 srácot. Te sem vagy más neki... Barátnőd szemébe hazudsz gratulálok!
2018. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kommentelők! Hogy lehettek ennyire tapintatlan bunkók? Miért kell a srácnak így elvenni az önbizalmát? Mi ez a förtelmes szájszag? Lehet hogy nektek nem jött össze tartós kapcsolat de ezért ne mást bántsatok. Szerintem meg nyugodtan mondd el neki mindig az igazat ha igazán szereted, ha ő is szeret nem lesz para. Miért ne lehetne hosszú kapcsolat?
2019. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: nem vagyunk tapintatlanok,de nincs értelme feleslegesen finomkodni. Az őszinteség helyett nem fogok hazudni csak azért,hogy valaki ne érezze magát rosszul az igazság miatt.
2019. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyan stílusban írtok rólam mintha megcsaltam volna,pedig csak egy apró dolog volt a problémám.

Időközben pedig már hidegen hagy,az számít hogy engem szeret,engem ölel,velem alszik az ágyban,nem pedig a múlt.

Azért köszi.Továbbra is boldogan megleszünk. :)

2019. jan. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!