Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, első osztály óta barátok vagyunk, hogy mondjam el neki, hogy szeretem? Fontos nekem, tűzbe raknám érte a kezem.12/F,6. Osztál.

Figyelt kérdés
Ha mondod, tanulják, osztály legjobbja vagyok.

2017. nov. 16. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond neki hogy beszèlhetnètek e suli után nègyszemközt ès hivd el egy nyugis helyre ahol van pad üljetek le ès mond meg neki hogy többet èrzel mint barátság🙂
2017. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1, köszönöm, de ezzel az a baj, hogy a legjobb barátnője mindenhová követi, és tetszem neki, tehát rizikós, hogy ne tudja meg. De remélem összejön amit mondtál.
2017. nov. 16. 14:06
 3/9 anonim válasza:
Gyelekik... Eléálsz, és elmondod.
2017. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki.. :/
2017. nov. 16. 21:33
 5/9 anonim válasza:
És mi volt?
2017. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez nem 6.b osztály?
2017. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem 6.b, és azt mondta, neki más tetszik :'(
2017. nov. 17. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsietted... Én mondtam volna, hogy ne mondd el neki, csak szeresd, de nem vártál meg...
2017. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
37%
Ha 12 évesen szerelmes vagy, talán oke. De ha még nem is tudod ilyenkor mit kell csinálni, az már baj. Várj még a szerelemmel, amúgy meg nem értem mért mondtad el.
2017. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!