Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az amikor egy ember társkereső oldalon próbál párt találni magának?

Figyelt kérdés

Szeretnék társkereső oldal segítségével (tinder, badoo, happn) új emberekkel ismerkedni. Tudom, hogy lehet élőben is ismerkedni de sajnis nekem az nem annyira megy...

Az egészben az a baj, hogy nem szeretném ha az osztálytársaim vagy bárki megtudná...


2018. dec. 25. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
ezek a lehetőségek arra jók, hogy ki szűrd a mocskot amit a való életben nem látsz, nem veszel észre! szóval nem gáz ahogy fogalmazod, sok türelmet és kitartást hozzá! sok olyan esetet tudnánk mondani, hogy a neten találta meg élete párját!
2018. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Társ nélkül maradni az életben, az a gáz :)

Különben meg pont azért nem regisztrál egy csomó szingli ember társkeresőre, mert valamilyen módon mind fizetős és korlátozva vannak benne funkciók + szégyellik hogy társat keresnek neten. Ezért inkább facebookon meg instán ismerkednek, mert azt nem konkrétan társkereső oldalnak tartják, függetlenül attól, hogy a legtöbben ott ismerkednek amúgy :D nem pedig társkereső oldalakon.

2018. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Uhhh király csak tudjátok tényleg azt szeretném, hogy semelyik osztálytársam ne tudja meg mert ki fognak nevetni...
2018. dec. 25. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Én és a párom is társkeresőn ismerkedtünk meg. Azóta is együtt vagyunk.
2018. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most neked olyan emberek véleménye számít, akik kinevetnek? Kit érdekelnek az ilyenek... Lehet a 90 százalékuk egyedül van és otthon zokog, míg neked csajod lesz.
2018. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromat én is badoon ismertem meg, viszonylag friss a dolog de együtt vagyunk és mindennel jobban szeretem ^^
2018. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég nehéz megfelelő társat találni az ilyen oldalakon, mert nekik az éri meg ha minnel tovább vagy font és leszedik tőled a pénzt.

Badoon próbáltam de azt mondjak az csak szex, én egy életre szeretnek találni v kit, eddig meg nem sikerült. F

Szerintem baráti körból , akit sűrűbben látsz ismerkedni sokkal jobb, mert tudod hogy mit kapsz, online sok link ember van főleg férfiak akik csak arra mennek.

F

2018. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki egy Tinder randibol masfel ev utan hazassagot csinalt (mindkettejuk teljes megelegedesere). Nem a Tinder a ciki, hanem hogy tobbet foglalkozol azzal mit szolnak majd a tobbiek, mint a sajat eleteddel.
2018. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért vagy 18. Ha nem akkor inkább felejtsd el,nem a szabályok miatt de korodbelit ugyse találsz.

Amúgy nem ciki,és az sem hogy még nincs társad hisz az osztálytársaidtól félsz akkor 15-19 éves lehetsz. Szerintem még várhatnál is,de ha nem akarsz,akkor igen a társkereső egy megoldás csak lehet ott nagyobb csalódás ér. Just sayin'

Nekem sincs barátom,és vágyom egyre,de mégse megyek fel társkeresőzni,pedig vannak tiniknek is.

16/l

2018. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mire gondolsz (vagyis inkább mitől félsz), ezzel kapcsolatban. De gondolj bele a lehetőségeidbe.


Legrosszabb esetben, tényleg kinevetnek, susmognak rólad és az egész osztályban eleinte napi szintű majd később alkalmankénti téma leszel

Erre a legerősebb dolog amit mondhatok, hogy nyugi "Minden csoda 3 napig tart." Tudom kicsit elcsépelt szöveg, de annál erősebb benne az igazság :D! Másfelől megvan az esélye, hogy a haverok is csatlakoznak pl: segítenek szerkeszteni a profilod, vagy ők is csinálnak sajátot, és születik egy új témátok.

A másik fontos dolog, hogy bármilyen gáz is lesz az ismerősök előtt a dolog a nap végén az fog számítani, hogy lett -e csajod. És ha lett! Akkor minden sertést vissza kapsz :D gratulációstul!


Eltitkolni gáz.

Pl.: gáz a csaj előtt, mert nem vállalod fel őt meg magadat sem. Ha tegyük fel a csaj a környéken lakik akkor hogyan mutatod be a szüleidnek/ismerőseidnek amikor találkoztok miközben titkolod a dolgot? Ezek és sok egyéb dolog dolog szól még az mellett, hogy ne titkolod.

A legjobb választás, ha nem tartod titokban, de ha nem kérdezik akkor nem is meséled.

Tipp: Facebookot hagyd, van párom de valami ismerős bevett egy ilyen csoportba és hát amit láttam xd az nem éppen minőségi.

F

2018. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!