Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Hol aludjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hol aludjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tesómmal, a barátjával és az Ő családjával mennénk Pécsre Szilveszterkor. Viszont ma meghívott magához ottaludni Szilveszterre az a lány aki tetszik (voltak köztünk már dolgok, de nem járunk) és most nem tudom mitcsináljak, hiszen szívesebben lennék a lánnyal, de már megígértem a tesóméknak és azért velük is szeretnék lenni. Csak az a baj, hogy a lány nagyon ritkán ér rá.😔 Most teljesen tanácstalan vagyok.

Egyébként mindketten lányok vagyunk.

Ő: 17/L Én: 18/L

A normális válaszokat köszönöm!



2018. dec. 27. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tesódék megértenék :D

17/F

2018. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A tesódéknál.
2018. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Aludjatok mindketten nálam :P muhahahaha
2018. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Úgy is magad döntöd el, nem kell a mi véleményem! :)
2018. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a lányt válaszd, a tesód meg fogja érteni:)
2018. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2018. dec. 28. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Én a családot választanám.

Végülis ők azok akik mindig ott vannak melletted és feltétel nélkül szeretnek.


És ráadásul ha be is akarsz vágódni a lánynál, akkor nem ugorhatsz rögtön minden csettintésére. Ha általában nem ér rá, most legyél te az aki nem ér rá. Csak úgy tud belédszeretni, ha hiányol. Ha elmész hozzá, akkor nem fog.


Ez teljesen a személyes véleményem, de a tapasztalat is beszél belőlem, mert fiatalabb koromban rengetegszer elkövettem azt a hibát, hogy túlságosan elérhető voltam. Kicsit játszadozni kell.


Remélem segítettem, sok sikert kívánok!

2018. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!💚
2019. jan. 2. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett? A végén hol aludtál?
2019. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pécsen tesóméknál és a lánnyal most hétvégén pótoljuk be.💜
2019. jan. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!