Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedik, hogy barátomnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedik, hogy barátomnál aludjak, pedig eddig megengedték?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy barátomnál aludjak, pedig eddig megengedték, jó nagy hisztivel igaz, meg beszéltek barátom anyjával is, de most valamiért nem akarják és nem értem. Barátom 19 éves én pedig nem sokára 17. Másfél éve együtt vagyunk. A szüleim vallásosak, de így nagyon durván (nyilván tabu a házasság előtti szex). De most nem értem őket. Nagyon ritkán alszok ott, eddig mindig elengedtek, mégha keserű szájízzel is. Beszéltem velük, de nem akarják megmagyarázni.

2018. nov. 3. 20:22
 1/8 Sufferion ***** válasza:
0%
Te azért akarnál ott aludni hogy kupakoljatok? Mert akkor megértem mért nem engednek el ha ő 19 és te 17 akkor nem is szabad jogszabályok szerint, ha csak ott alváy és csak buliztok akkor viszont meg csak féltenek.
2018. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

helyedben addig rágnám a fejüket ameddig elárulják miért nem engednek.


Előzőnek: 14 év felettivel lehet jogszabály szerint "kupakolni". Amúgyis szerintem 17 évesen másfél éves kapcsolatba belefér...

2018. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sufferion ***** válasza:
Ha a fiú mar nem gyerek akkor nem, 14 évesen szabad mondjuk másik 14 évessel de 19 el már nem,
2018. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 14 éves kortól már lehet szex bárkivel, de ha nincs igazam, a kérdés akkor sem ez volt. Elmagyarázom még egyszer akkor. Tehát eddig elengedtek ott aludni, nyilván nem túl jó kedvvel, de most már nem akarnak elengedni ott aludni. Tehát, mi visz arra egy szülőt, hogy elengedje a gyerekét többször is, aztán pedig egyszer csak "ja inkább mégse"?
2018. nov. 4. 12:47
 5/8 anonim válasza:

Lehet, hogy azóta meggondolták magukat.

Inkább az a furcsa, hogy ezt nem beszélitek meg.

2018. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De ha vallásosak, akkor több, mint valószínű, hogy átgondolták és arra jutottak, hogy nem támogatják a "bűnbeesésedet".
2018. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van ilyen, nekem anno 21 évesen is el kellett kéretőznöm, hogy találkozhassanak a vőlegényemmel.. Ha nálunk aludt, anyukám fél percenként ránk nyitott.. majd kinyitotta a szobaajtóm, aminek az üveg része visszatükröződött, és látott a szomszéd szobából. Nem is tudom mi lett volna 17 éves koromban..
2018. nov. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1-es: nem, 14 éves kortól 35 évessel is "kupakolhat", mert teljesen törvényes jogilag. Egyebként eddig 16 volt ez a határ, ha jól tudom nem rég vitték lejjebb.


Kérdező, imádom azt a tipikus esetet, amikor a szülők azt hiszik, hogy csaj éjjel áll fel a szerszám 😂 nyilván ezt ne mondd nekik, mert nappal sem fognak elengedni.

2018. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!