Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha az exemmel kapcsolatban történik valami egy hirtelen “roham” jön rám?

Figyelt kérdés

Ket es fel eve szakitottunk. Neki már lassan 1 eve van uj baratnoje, nekem nincs senkim, de mar nem erzek iranta semmit.

Regebben elkezdtem remegni ha irt, ha lattam, ha lajkolt. Azota pedig egy ideig elmult, es most durvabban van. Nem tudom miert. Meg osszel egyszer irt, szorakozott es visszatiltott messengeren, es irt. Akkor enyhen ramjott, hogy nem kapok levegőt, remegtem, elfeheredtem, beszedultem.

Most pedig instagrammon tiltott vissza, es kovetett be. Fogalmam sincs miert tette... de mikor meglattam este 11- kor, egy olyan roham jott ram, mint soha. Mar szinte mondanam, hogy mint valami asztmaroham. Nagyon durvan probaltam kapkodni a levegot. De remeges nem volt, vagyis nem durvan. Ez a levegovetel pedig nagyon durva volt, meg a szivem is vert nagyon.

De en nem erzek iranta semmit. Akkor ez miert van?



2019. jan. 1. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Uristen, ez nagyon durva.....

A helyedben nem foglalkoznék vele, mindenhonnan tiltanám. Nem jó hatással van rád ezekszerint nem vagy túl rajta......

Ha túl lennél rajta, nem lennének ilyen tüneteid, ha meglátod.


Mindenképp megszakítanám a kapcsolatot vele véglegesen, de te tudod, ha szenvedni akarsz továbbra is.....

2019. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez nalam is nem vagyunk tul rajta:(. Mik meglafom erzem a szivem meg h naon dobog elszorul torkomba levego. Szerezd vissza v lepj tul :(
2019. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem érzel. Fülig szerelmes vagy. (Legalábbis voltál a kérdés kiírásakor.)
2019. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!