Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is elmennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is elmennétek nyaralni a fiú barátotokkal, ha felajánlja hogy fizet mindent?

Figyelt kérdés
Csomóan nekem álltak, hogy ó ez kihasználás, meg nem illik elfogadni... de tényleg jó barátok vagyunk, meg anyagilag is jól áll, akkor miért ne?

2019. jan. 7. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanus h o nem a baratod akar lenni
2019. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben nekem is, de évek óta barátok vagyunk, több barátnője volt már ez idő alatt. Nem hiszem, hogy bepróbálkozna, tudja jól, hogy nem akarok tőle többet.
2019. jan. 7. 00:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet ő vmit akarna. De ha már nagyon rég barátok vagytok, akkor lehet csak azért. Ugye nem akart egyedül menni, de neked se anyagi nehézséget.

Van olyan barátom, akivel elmennék. De azért vmennyit beleadnék a ktgbe.

2019. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem kihasználásának számít ,hisz a barátod .

Ha a lelkiismeretesen nyomja ,akkor ajalj fel neki valamit a nyaralás ért vagy mondd meg hogy bármit kérhet cserébe (bizonyos kereteken belül). :)

2019. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Db sor Andi ideje esetén ér dugó
2019. jan. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csaj ismerősöm, akit kiinvitált egy régi haverja Miami-ba, persze fizet neki mindent. Persze nem mondta el h akar tőle vmit v nem. De gondolom csak lebeszélték. Mindegy, kint meg közeledni akart hozzá, de ő visszautasította, a vége az lett h gyakorlatilag kajára se adott a csajnak pénzt, így amíg haza nem jöttek elég szar lehetett neki.
2019. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben dugópajti kell neki, rosszabb esetben szerelmes beléd, és akkor vérciki lesz a nyaralás hátralévő része, ha te meg egyiket se akarod.


Ha ezek ellen nincs kifogásod, akkor érezzétek jól magatokat.

2019. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Aztán Havaj helyett zsa kína. Szervkereskedők oszt kövi kép, hogy egy ágyon fekszel vhol vágásokkal a testeden.
2019. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék. Miért fizetné ő?

Valószínűleg ő nemcsak barát akar lenni. És így kihasználod az érzelmeit.

Azért más, ha valaki meghív egy vacsorára, ő fizet a moziban, mintha egy komplett nyaralást fizet ki neked teljesen. Nekem ez nem fér bele barátok közt.

2019. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem csak barát akar lenni...

Én amúgy nem tenném, tényleg kihasználás lenne. Amúgy akkor csak mert anyagilag jól áll vegyen neked mobilt is stb? Ez nem pont így működik.

2019. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!