Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezi meg egy fiú egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg egy fiú egy lánytól, hogy az kivel beszélgetett?

Figyelt kérdés

Megkérdezte tőlem,hogy fiú vagy lány volt-e az illető.

Szerintetek lehetnek hátsó szándékai.


2019. jan. 9. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és tudni akarja, hogy van-e vetélytársa, más esélyes-e nálad.
2019. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van barátnője és folyamatosan arra bíztat,hogy legyen valakim.

De azért becézget meg olyan számot küldd nekem,hogy na...

De volt,hogy amikor említem neki,hogy szombaton megyek bulizni,meg akkor próbálok majd ismerkedni másokkal,akkor meg próbál lebeszélni róla.

Meg olyan kínos emojit tesz...:(

2019. jan. 9. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
De közben mondja,hogy drukkol,hogy összejöjjön valami,aztán kínos emoji,aztán mennie kell aludni.
2019. jan. 9. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogyha nem lenne párja, akkor lehet megpróbálna összejönni veled! Egyébként valószínűleg nem tudja ő maga sem, hogy mit akar még!:D lehet éppen hogy per pillanat nem megy minden jól a barátnőjével, esetleg még össze is vannak veszve, vagy unják egymást, vagy csupán egyszerűen vágyik egy kis kalandra! Akarja is hogy legyen valakid, meg nem is, tehát tudja mit akar! :D Lehetséges, hogy akar is téged, meg nem is(mert van valakije). Hátsó szándékai lehetnek-e? Hát, kihasználás terén nagyon nagyon maximum ott lehetnek. Azért kérdezi meg szerintem, mert kíváncsi rá, hogy kivel beszélhetsz, hogy Ő(!) neki hogyhogy nem írtál vissza!:D Lehet féltékeny csak, vagy túl sokáig várattad meg, és ezért kérdezte meg! De csak óvatosan vele amúgy, nehogy jobban megkedveld, aztán meg megbánd!:(
2019. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!