Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha valaki meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szénás peti kérdése:

Az normális ha valaki meg kérdezi hogy jönne egy éjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 00:09
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Fiú vagy lány kérdezi? Milyen kontextusban?
2017. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú/19 vagyok xd de csak kérdezem.
2017. szept. 23. 00:17
 3/7 anonim válasza:
Mikorra menjek?
2017. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, még mindig tisztességesebb, ha szerelmet igér és otthagy.
2017. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lililili16 ***** válasza:
Háát az attól függ...velem is fordult már elő ilyesmi. Nagyon tetszett valaki aki foglalt volt minden egyes nap reggeltől estig beszélgettünk egyszer viszont nem birtam már mindent elmondtam neki amit érzek nem utasitott el csak annyit mondott összevan zavarodva.Telt az idő de a szerelem téma mindig feljött valahogy. Egyszer azt ajánlotta legyen köztünk barátság extrákkal kapcsolat tudom h gáz de elgondolkodtam rajta mert nagyon szerettem őt de végül nem mentem bele ez igy nagyon rossz hatással volt a kapcsolatunkra mostmár tényleg szinte csak köszönőviszonyban vagyunk de egyébként ha nem annyira ismered az illetőt szerintem teljesen normális ez :D
2017. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez attól függ kinek mi fér bele.
2017. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.
2017. okt. 1. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!