Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire akarhat ezzel kilyukadni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire akarhat ezzel kilyukadni?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom aki talált rólam olyan képeket amin kicsikét kin van a “popsim” mármint a rövid nadrágom direkt rövid azért és ezt elküldte nekem (egyszer az életemben vettem fel ilyen gatyát)

És szóvá tette ,hogy ő nem szereti ha az adott barátnőjén olyan rövid gatya van. Mert más fiú is látja ami az övé.

És mondta ,hogy én sose tudok úgy felöltözni ,hogy ne zavarja őt.

És utána írta jobb lenne ,ha nem látnák mások.

Rákérdeztem ,hogy ezzel az egészel mire célozz de nem válaszolt🤷🏼‍♀️


2019. jan. 12. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy ribizlinek higgyenek. Ennyi😀

Szeret és védeni akar a bántástól.

2019. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mire akarhat kilyukadni és hogy mire céloz, ezeket világosan megmondta és te is leírtad:

"És mondta ,hogy én sose tudok úgy felöltözni, hogy ne zavarja őt.

És utána írta jobb lenne, ha nem látnák mások."

Mellesleg: nem féltékenykedik ok nélkül? Kérdés, hogy mennyire volt rövid az a nadrág és mi látszott ki alóla. Kérdezd meg, hogyan jutott a képhez. Aligha mondja meg, de az arca mimikája a kérdés pillanatában nekem talán sokat elárulna...

2019. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!