Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek itt miért szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek itt miért szeretnek kamu kérdéseket írni, illetve kamuprofilokkal összetörni a szíveket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert ez Trollok hobbija.
2019. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van még valaki itt, aki valós?
2019. jan. 12. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Van
2019. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok valós , nem robot , higgy nekem , uraljuk együtt a világot.
2019. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Öhm igen vannak valós profilok, bevallom facen csináltam én is kamuprofilt 15 évesen mert hát jó volt belegondolni, hogy valaki törődik meg szeret vagy mit tudom én gyerekkori bolondságaim eggyike, de ez miatt nem törtem össze senkinek a szívét sem.
2019. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira jártas ebben és nem tudom megítélni mi kamu kérdés és mi nem. De ami biztosan tudok, hogy én valós vagyok és létezem. Nem tudom mivel/hogyan törték össze a szíved és mi köze a GYk-hoz de sajnálom :(

18/F

2019. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nagy_Manitu válasza:

KAMU KÉRDÉS: Ha leirja, akkor már nem kamu.CSak afantazmagóráiját éli ki,ami nem kérdés.

SZÍVÖSSZETÖRÉS: -rossz hírem van. AZ iskola nemtanít meg alegfontosabb dologra,hogy az ÉLET I G A Z S Á G T A L A N.

Növessz kicsi kérget, samit itt irnak,ha sértö neked,akkor SZARJAD LEFELE szépen!:)

2019. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon fiatal vagy még ha bedőlsz a kamusoknak egy olyan helyen mint ez
2019. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan a hülye kérdésre hülye válasz ugyanúgy a kamu kérdésre kamu válasz elve működik kedves fiatal barátom😀
2019. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK Ropi válasza:
Én pl. valós vagyok . Az első kérdésedre válaszolva pedig, azért vannak kamuprofilok, mert az ember amolyan szívatós faj .
2019. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!