Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (lány vagyok) többet érzek iránta és ő is irántam.

Állandóan féltékeny ha egy fiúval beszélek akár csak rám néz egy fiú vagy akármi. Megmondta azt akarja ,hogy rajta kivül egy fiú se érdekeljen engem ,hogy csak ő legyen nekem a legfontosabb nem szeretné ha valaki elvenne tőle engem.

De nem lehetünk együtt több okból is😔

A szülei nagyon beleszólnak a kapcsolataiba és ebből is csak a vita lenne. Meg tudom hogy jelenleg nem szeretne barátnőt. De ha nem szeretne barátnőt akkor miért csinálja ezt az egészet mi értelme van ennek így?🤷🏼‍♀️



2019. jan. 13. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez egy csúnya játék. Jót tesz az önbecsülésének, ha úgy érzi, hogy hatalma van feletted, kötelezettségei viszont nincsenek. Ne legyél hűséges kiskutya a játszmájában, ha neki nem kellesz, jelöld ki a határaidat. Egy igazi barát tiszteli a határainkat és tiszteletben tartja, ha mással is jóban vagyunk. Ismert dolog, amit csinál, és nagyon etikátlan. Ne szolgáld ki, mert meg fog sebezni!
2019. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!