Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme olyannal ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyannal ismerkedni, aki nagyon távol van?

Figyelt kérdés
Csinál valaki ilyet? Vannak lányok, akik tetszenek, de kocsival is hosszú út lenne hozzájuk (és kocsim sincs). A közelből meg kb kifogytam a lehetőségekből, mert a jó nők vagy foglaltak, vagy már visszautasítottak :'D

2017. nov. 30. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem szülei között 800 km volt. Most házasok, és van 3 gyerekük. Pedig akkoriban internet sem volt.
2017. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Feelgood35 válasza:
62%
Csajozni akarsz vagy boldog lenni? :) Ittmár szétvállik a kettő. Minnél messzebb lakik egy csaj annál nagyobb a valószínűsége hogy személyiségzavarosak vagytok :) Ha 50 km-en belül nem találsz valakit akkor távolabb se fogsz... esetleg úgy gondolod megtaláltad az igazit, de valószínű egy hatalmas csalódás lesz a vége... Mert akkor az igazi miért nem talált ugyanígy 50 km-en belül valakit? A legjobb tanács szerintem az erre, hogy úgy próbálkozz közeli csajoknál, mintha távoliak lennének :D
2017. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már Budapest-Párizs, London-Houston, meg Budapest-Hannover távolság. Azt nem javaslom, hacsak nem tervezed amúgy is, hogy kiköltözöl.

Egyébként, kevésbé drasztikus távolság szerintem ne gátoljon meg, hiszen, nem tudhatod, hogy hol leszel jövő ilyenkor, az élet csupa meglepetés!

2017. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó nők mindenhol foglaltak, kérdező. De ki mondta, hogy ez akadály? Ha jobb, szerethetőbb pasivá tudsz válni, mint a kiszemelt csaj aktuális partnere, nyert ügyed van. Hosszú távon csak ez a fejlődés hozza meg a gyümölcsét.
2017. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

talán az elvárásaiddal vannak gondok, ha "a jó nők vagy foglaltak, vagy már visszautasítottak". vagy nem a saját kategóriádban próbálkozol, vagy annyira a külsőségekkel foglalkozol, hogy más értékek nem is érdekelnek. viszont ha az értékrended ugyanilyen marad, akkor miből gondolod, hogy máshol nem ugyanígy fognak majd kezelni a nők? és még igazuk is lesz benne...


egyébként a nagy távolság nem leküzdhetetlen, de ugyanúgy hozzáállás kérdése, mint a csajozás. ha rosszul lövöd be a céljaidat, akkor sosem fogsz jó helyen keresgélni sem társat, sem uticélokat.

2017. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!